Basında IAS

card image

Platin: Yeni Rota Gaziantep

19.10.2018

Platin Dergisi, IAS'nin Gaziantep'te düzenlediği caniasERP Live etkinliği ile ilgili detaylara sayfasında yer verdi. Haberde 'Yeni Rota Gaziantep' başlığı atıldı.

card image

Ekovitrin: caniasERP Live’in Yeni Rotası Gaziantep

19.10.2018

Ekivitrin Dergisi, beşincisi Gaziantep'te gerçekleştirilen caniasERP Live etkinliğine sayfasında yer verdi. Haberde "caniasERP Live’in Yeni Rotası Gaziantep" başlığı kullanıldı.

card image

Endüstri Dünyası: IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır

17.10.2018

Endüstri Dünyası, internet sitesinde yayınlanan haberinde "caniasERP’nin 40’dan fazla modülünün yanı sıra yazılım geliştirme platformu TROIA ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler veriyor" dedi.

card image

Hizmetix: IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır

16.10.2018

Hizmetix, internet sitesinde yayınlanan bir haber ile IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy'nin yeni dönem derslerine başladığını duyurdu.

card image

ERP Haber: IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

16.10.2018

ERP Haber, internet sitesinde yayınlanan bir haber ile IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy'nin yeni dönem derslerine başladığını duyurdu.

card image

Milliyet: IAS Business Academy yeni döneme hazır

15.10.2018

Milliyet Gazetesi IAS Business Academy'nin yeni sezon derslere başladığını duyurdu. Haberde 'IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır' başlığı kullanıldı. (IBA)

card image

Ekovitrin: IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz “e-Defter, Zaman ve İş Gücü Tasarrufu Sağlıyor”

11.10.2018

Ekovitrin Dergisi IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz'ın röportajına yer verdi. Poyraz röportajında “Temelde defter tasdik ve denetim işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla başlatılan e-Defter, şirketlere zaman ve iş gücü tasarrufu edebilmek için büyük bir fırsat sunuyor” diyor.

card image

CNNTurk: Yerli yazılım geliştirdiler

11.10.2018

IAS ve Yasar Üniversitesi arasında imzalanan anlaşmayı duyuran CNNTurk'te "Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencileri, 30 ülkede 15 dilde hizmet veren IAS firmasının geliştirdiği yerli kurumsal kaynak geliştirme yazılımı Canias ERP'yi öğrenecek" denildi.

card image

Forbes: Bilişim Sektörünü Geliştirmek İçin Firmalara Büyük Görev Düşüyor

11.10.2018

Forbes Dergisi, IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan'ın röportajına yer verdi. Yazılım sektörünün ekonomiye etkisini anlatan Tan, “Sürdürülebilir büyüme ve kalıcı ekonomik bağımsızlık için uluslararası arenada rekabet edebilecek kalitede, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlere odaklanmalıyız. Bunu başarabilmek için yerli yazılım firmaları, özel sektör ve kamu kurumlarının birbirlerini desteklemesi gerekiyor” dedi.

card image

Capital: IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

11.10.2018

Capital Dergisi, IAS Business Academy'nin yeni dönem derslere başladığını duyurdu. Haberde, IAS Business Academy'nin yeni eğitim programına ve IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahiner'in görüşlerine yer verildi.

card image

e-Defter zaman ve iş gücü tasarrufu demek

11.10.2018

e-Defter sistemini ve canıasERP ’nin müşterilerine sunduğu e-defter Uygulamasını anlatan IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz, “Temelde defter tasdik ve denetim işlemlerini kolaylaştırmak amacı başlatılan bu proje, şirketlere zaman ve iş gücü tasarrufu edebilmek için büyük bir fırsat sunuyor” diyor.

card image

ST Makina: Yeni Rotası Gaziantep

05.10.2018

ST Makina Dergisi Ekim 2018'de yayınlanan sayısında IAS'nin Gaziantep'te düzenlediği caniasERP Live etkinliğinin haberini yayınladı. Beşincisi düzenlenen caniasERP Live etkinliğinin detaylarını içeren haber, 'Yeni Rotası Gaziantep' başlığı ile yayınlandı.

card image

Sabah: Yerli yazılım gelistirdiler

02.10.2018

IAS ve Yaşar Üniversitesi arasında imzalanan anlaşmayı duyuran Sabah Gazetesi, IAS'nin geliştirdiği yerli yazılım ürünü caniasERP'ye vurgu yaptı. Haberde 'Yerli Yazılım Geliştirdiler' başlığı atıldı.

card image

Ekovitrin: Endüstri 4.0 İle Mühendislik Tanımı Değişti

01.10.2018

Ekovitrin Dergisi IAS Teknik Çözümler Yöneticisi Celal Bilgin'in Endüstri 4.0 hakkında verdiği röportajı yayınladı. Endüstri 4.0 ile birlikte gelen gelişmelerin bilgisayar mühendisliği kavramını tamamen değiştireceğini söyleyen Bilgin, "Geleceğin meslekleri endüstriyel veri uzmanlığı, veri madenciliği, yapay zeka programcılığı, robot koordinatörlüğü, IoT,IoP,IoS çözüm mimarlığı, 3D yazıcı uzmanlığı olacak" diyor.

card image

Hürriyet: caniasERP Eğitimi Öğrenciler İçin Altın Bilezik

01.10.2018

Hürriyet Gazetesi, IAS ve Yaşar Üniversitesi arasında imzalanan işbirliğini duyurdu. Haberde "Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencileri, 30 ülkede 15 dilde hizmet veren IAS firmasının geliştirdiği yerli kurumsal kaynak geliştirme yazılımı caniasERP'yi öğrenecek" denildi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.