IAS Blog

card image

ERP Yazılımında ‘Esneklik’ Ne Demektir?

17.08.2018

ERP yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılacak olan yazılımın esnekliği. Peki bu esneklikten kasıt nedir? Neden esnek bir yazılım diline sahip ürünler tercih edilmelidir?

card image

Doğru ERP Yazılımı Nasıl Bulunur?

17.08.2018

Şirketlerin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve büyümesi için en önemli karar destek sistemlerinden biri olan ERP yazılımına geçiş sürecinde nelere dikkat etmek gerekir? Doğru ERP yazılımı nasıl bulunur? Dikkat edilmesi gereken noktaları sıraladık.

card image

Şirketlerin ERP Yazılımına Neden İhtiyacı Var?

10.08.2018

ERP yazılımı kullanmaya başlayan şirketler, kendilerine iş süreçlerinin yönetimi konusunda çok büyük bir yardımcı edinmiş olurlar. ERP yazılımı hangi noktalarda hayat kurtarır, birlikte inceleyelim…

card image

ERP Nedir?

09.08.2018

Bugün firmaların sürdürülebilirlik ve gelişmelerinin en büyük yardımcılarından biri olan ERP (Enterprise Resource Planning/Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımı nedir, nasıl gelişti, firmalar için neden önemlidir cevapları burada.

card image

ERP Kullanmak Neden Gereklidir?

09.08.2018

Çevrenizde ERP sisteminin öneminden bahsedenler olmuştur. Peki gerçekten haklılar mı dersiniz? ERP yazılımlarının şirketler için neden önemli olduğunu özetledik.

card image

ERP'nin Açılımı Nedir?

07.08.2018

Günümüzde gelişmiş ve gelişmekte olan şirketler için zorunluluk haline gelen ERP yazılımının açılımı ne? ERP ne anlama geliyor ve ne işe yarıyor? Aklında soru işareti olanlar için açıkladık.

card image

Endüstri 4.0 Hangi Meslek Gruplarını Etkileyecek?

06.08.2018

İnsan ve makinenin iletişimi üzerine kurulan ve tüm dünyada yepyeni bir çağ başlatan Endüstri 4.0, yalnızca üretim süreçlerini değil hayatın her alanını kökten değiştirecek güce sahip. Peki bu gelişmeler sonunda hangi meslek grupları hayatta kalacak?

card image

Endüstri 4.0 nedir?

03.08.2018

Dünya büyük bir hızla gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Bu sürecin en büyük devrimi olarak kabul edilen, yalnızca üretim sektörünü değil, hayatın her alanını etkileyen Endüstri 4.0’ı bir araya getiren önemli parçaları inceledik.

card image

İhtiyaçlara En Uygun ERP Yazılımı Nasıl Seçilir?

27.07.2018

ERP sistemine geçiş için ihtiyaçlar, hedefler belirlendi, gereksinimler listeledi. Ama pazarda onlarca ERP firması var. Yatırımı hangisine yapmanız gerektiğine nasıl karar vereceksiniz?

card image

Neden ERP sistemine geçmek istiyorum?

26.07.2018

Bir ERP sistemine geçiş yapmaya karar verdiniz, başarılarınızı katlamak için önemli bir yatırım yapacaksınız. Cesaret isteyen bir adım. Peki bu büyük adımı atmaya gerçekten hazır mısınız?

card image

İyi Yönetilen Projelerde ERP’ye Geçiş Sancısız Olur

25.07.2018

ERP sistemine geçiş sürecinde mevcut işlerinin aksayacağını düşünen şirketlerin yüreğine su serpmeye geldik! İyi bir proje yönetimi ile başarıya ulaşmak hiç de zor değil...

card image

Sağlıklı ve Uzun Bir Ömür İçin ERP

24.07.2018

ERP yazılımı için şirketlerin can damarı deniyor. Peki ama ERP ne demek? Neden bu kadar önemli? Açıklıyoruz...

card image

PMI Proje Yöneticisinin Superman Olmasını İstiyor

20.07.2018

Uluslararası bir kuruluş olan PMP tarafından verilen PMP, dünyanın en prestijli proje yönetimi sertifikası olarak kabul ediliyor. Böylesi önemli bir sertifikayı almak ise hiç kolay değil! PMI, yalnızca sınava başvuru için bile çeşitli ön koşulları yerine getirmek zorunda olan adaylardan Superman kadar dayanıklı olmaları bekleniyor! PMP nasıl alınır, kimler alır sıraladık.

card image

Ekonomik Durgunlukta Yatırım Fırsatları

11.08.2016

Bir işletme içinde bulunduğu ekonominin pozitif rüzgarlarını işletme lehine değerlendirirken, negatif rüzgarlara karşı önlemler alması ve iyileştirmeler yapması zorunludur.

card image

IT Proje Yöneticilerinin Sahip Olması Gereken 10 Özellik

11.12.2015

Bir proje yöneticisinin her detayı göz önünde bulundurması gerekir: Ekip, müşteriler, sistem, projenin durumu, hedefler, yasal düzenlemeler, standartlardaki değişiklikler…

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.