card image

IAS Ekibi Gaziantep’i Keşfe Çıktı

03.10.2018

Gaziantep’te yoğun ilgi ile karşılaşan ve başarı ile tamamlanan caniasERP Live etkinliğinin ardından görev alan IAS çalışanları bir günlük tatil yaptı. Etkinliğin ertesi gününü tüm Satış ve Pazarlama Ekibi Gaziantep’i keşfederek geçirdi.

card image

Uluslararası İyilik Maratonu Başladı! STEPTEMBER

03.09.2018

Her yıl Eylül ayında Cerebral Palsy hastalığı konusunda farkındalık yaratmak ve maddi destek sunmak için düzenlenen uluslararası iyilik maratonu Steptember başladı. IAS Ailesi bir ay boyunca Cerebral Palsy’li bireyler için hem günde 10 bin adım atacak hem de bağış toplayacak.

card image

IAS’de Kalorili Cuma!

13.08.2018

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

card image

IAS İstanbul Ofisinden Türk Kızılayı’na Destek

19.07.2018

Türk Kızılayı’nın ‘Yardım sever olmak kanımızda var!’ sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası devam ediyor. IAS İstanbul ofis çalışanları da 18 Temmuz Çarşamba günü Türk Kızılayı çadırlarını ziyaret ederek bu kampanyaya destek verdi.

card image

IAS İstanbul Ekibi İlk Yardım Sertifikasını Aldı

12.07.2018

IAS İstanbul’da gerçekleştirilen ilk yardım eğitimine 10 gönüllü katıldı. Eğitm alan gönüllülerin tamamı İl Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği iki aşamalı sınavı başarı ile tamamlayarak İlk Yardımcı Sertifika’sını almaya hak kazandı.

card image

IAS Ailesi İftar Yemeğinde Buluştu

13.06.2018

IAS’nin geleneksel iftarı 12 Haziran’da Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Tüm IAS ailesinin bir araya geldiği iftar yemeğinde lezzetli menüye eşsiz İstanbul manzarası ve kahkahalar eşlik etti.

card image

IAS Bussines Akademi'de Etkili İletişim Dersleri Başladı

07.06.2018

IAS Bussines Akademi’nin IAS çalışanları için düzenlediği Etkili İletişim Eğitimi başladı. IAS çalışanlarının yoğun katılımı ile tamamlanan sekiz saatlik ilk derste NLP ve İletişim Uzmanı Murat Kaplan, etkili iletişimin temel kuralları ve yöntemlerinin yanı sıra beyin faktörünün iletişimdeki önemli etkisini de anlattı.

card image

IAS, Mutfakta İtalyan Rüzgarı Estirdi

23.05.2018

Mutfak Atölyemizin ikinci turu 28 Nisan Cumartesi günü İstinyepark Arçelik’te gerçekleşti. Şeflerden İtalyan mutfağının tüm inceliklerini öğrenen IAS ekibi, mutfakta İtalyan rüzgârı estirdi. Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla hazırlanan IAS Mutfak Atölyesi etkinliklerinin ikincisi, yine çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ekip ruhunu pekiştirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlik eğlence dolu dakikalara sahne oldu.

card image

IAS Ekibi Mutfakta Hünerlerini Sergiledi

16.04.2018

IAS ailesi olarak İstinyepark Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla 14 Nisan Cumartesi günü mutfak atölyesi etkinliği gerçekleştirdik. 2 saat süren etkinlikte hem İtalyan mutfağının inceliklerini öğrendik hem de şefler eşliğinde lezzetli yemekler hazırlama fırsatı yakaladık.

card image

IAS’den Kadın Çalışanlarına Anlamlı Hediye

08.03.2018

IAS bu yıl, toplumsal cinsiyet eşitsizliğe ve kadına yönelik şiddete dikkat çekmek üzere Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek verdi. Mor Çatı Kadın Sığınağı tarafından hazırlanan ürünlerden satın alarak, kadınların bu mücadele ve dayanışmada yalnız olmadıklarını hissettirdi.

card image

IAS Türkiye Ekibi Yeni Yılı Coşku İle Karşıladı

28.12.2017

IAS Türkiye ekibi 2018 yılına muhteşem bir parti ile “Merhaba” dedi. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip Roof’unda gerçekleşen yılbaşı partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve partnerleri katılım sağladı. Karşılama kokteyli ile başlayan ve canlı müzik ile geç saatlere kadar devam eden gece, renkli görüntülere sahne oldu.

card image

Nutzz Şirketler Bowling Ligi Sona Erdi

22.12.2017

11 Aralık’tan bu yana yapılan, Nutzz Şirketler Bowling Ligi eleme turlarının sonuçları belli oldu. IAS Bowling Ekibi, 19 Aralık’ta Yenibosna Airport AVM’de gerçekleştirilen eleme turunda oynadığı ekipte 3. sıraya kadar yükselmeyi başardı. 

card image

IAS, Nutzz Şirketler Bowling Ligi’nde

20.11.2017

Şirketler için Bowling mesaisi başlıyor! 8 ayrı lokasyonda yapılacak eleme turlarıyla başlayacak olan Nutzz Şirketler Bowling Ligi'nde mücadele edecek şirketler arasına IAS'de katıldı. IAS eleme turu, 19 Aralık Salı Günü saat 19:30'da, Yenibosna - Airport AVM Bowling Salonu'nda gerçekleşecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.