IAS'dan Haberler

card image

Teknoloji Dünyasının Gündemi caniasERP Live'de Konuşuldu

19.10.2018

Gaziantep'te gerçekleşen caniasERP Live Etkinliği kapsamında düzenlenen 'Kurumsallaşma Sürecinde Dijitalleşmenin Önemi' başlıklı panelde; Endüstri 4.0, aile şirketlerinde kurumsallaşma, yazılım ithalat-ihracatı ve milli güvenlik gibi pek çok gündem konusu masaya yatırıldı.

card image

caniasERP Bize Ekstra 10 Gün Kazandırdı

17.10.2018

caniasERP sistemi ile çalışmaya başladıktan sonra 10 gün alan işlerini anlık çözümlemeye başladıklarını anlatan Has Sentetik Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Özmermer, "ERP sistemi ile hızlı, tutarlı ve şeffaf bir çalışma ortamına geçiş yaptık" dedi.

card image

Gaziantep'te Kurumsal Firma Bilinci Oluşmaya Başladı

16.10.2018

Saf Yün Halı Tekstil A.Ş.'nin Muhasebe Müdürü Metin Şahin “Güneydoğu Anadolu bölgesinde çoğunlukla aile şirketleri faaliyet gösteriyor. Tam anlamıyla kurumsal firma bulmak ise çok zor. caniasERP'nin kullanımının yaygınlaşması ile Gaziantep'te bu konuda ciddi bir bilinç oluşmaya başladı” diyor.

card image

IAS e-İrsaliye Sürecine Geçiş İçin Hazır

12.10.2018

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından başlatılan e-Dönüşüm kapsamında, Ocak 2019 itibari ile e-İrsaliye uygulamasına geçiş yapılması bekleniyor. Müşterilerine e-Dönüşüm konusunda tam destek vermek için çalışmalarını sürdüren IAS, caniasERP üzerinde e-İrsaliye ile ilgili çalışmalarını tamamladı. IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, “caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde eğitimler de dahil olmak üzere iki-üç iş günü gibi kısa sürede müşterilerimiz e-İrsaliye uygulamasına geçiş sürecini tamamlayabilir” diyor.

card image

IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

10.10.2018

Yerli yazılım firması IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. caniasERP’nin 40'dan fazla modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmaları bekliyor.

card image

Gaziantepli Sanayicilerden caniasERP Live’a Büyük Alkış

04.10.2018

caniasERP Live’ın beşinci toplantısı Gaziantep’te düzenlendi. Kahve aralarında sohbet etme fırsatı yakaladığımız katılımcılar, Türkiye’nin sanayisini geliştirmek için bu tarz etkinliklerin sayısının artması gerektiğini söyledi. Yoğun ilgi gören etkinliğin ardından bölgenin önemli sanayicileri tüm IAS ekibini tebrik etti.

card image

caniasERP Live’de Etkinliğine Gazianteplilerden Yoğun İlgi

02.10.2018

IAS’nin beşincisini düzenlediği caniasERP Live etkinliğinin son durağı Gaziantep oldu. Başta Gaziantep’ten olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli sanayicileri tarafından yoğun ilgi gören etkinlikte, sektörel gündem ve caniasERP’deki yenilikler konuşuldu.

card image

caniasERP Kaybettiğimiz Zamanı Bize Geri Verdi

25.09.2018

caniasERP ile birlikte disiplinli, verimli bir çalışma ortamına kavuştuklarını anlatan Beşler Makarna-Un- İrmik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. İhracat Sorumlusu Züleyha Çakmak “caniasERP’den önce birimlerimiz birbirinden bağımsız çalışıyordu. Bilgiye ulaşmak zahmetli ve zaman alan bir işti. Şimdi tüm iş süreçlerimizi tek bir ekrandan izleyebiliyorum. Geleceğe yönelik plan yapmak için daha fazla vaktim var. caniasERP kaybettiğimiz zamanı bize geri verdi” dedi.

card image

Endüstri 4.0 İle Mühendislik Tanımı Değişti

25.09.2018

Endüstri 4.0 ile birlikte gelen gelişmelerin bilgisayar mühendisliği kavramını tamamen değiştireceğini söyleyen IAS Teknik Çözümler Yöneticisi Celal Bilgin geleceğin meslekleri endüstriyel veri uzmanlığı, veri madenciliği, yapay zeka programcılığı, robot koordinatörlüğü, IoT,IoP,IoS çözüm mimarlığı, 3D yazıcı uzmanlığı olacak diyor.

card image

caniasERP TROIA Platformu İle Rakiplerinden Bir Adım Önde

24.09.2018

Firmanın kurulduğu günden beri caniasERP kullandıklarını söyleyen Biriz Ambalaj ERP Proje Yöneticisi Mehmet Kadir Kalkan, “caniasERP’nin altyapısını oluşturan TROIA Platformu, kendine ait, son derece basit, sade ve geliştirilmesi kolay bir dile sahip. Ayrıca önemli referanslara sahip, deneyimli kişiler tarafından geliştirilmiş olması caniasERP’yi rakiplerinden bir adım öne taşıyor” diyor.

card image

Bilişim Sektörünü Geliştirmek İçin Firmalara Büyük Görev Düşüyor

21.09.2018

Yazılım sektörünün ekonomiye etkisini anlatan IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “Sürdürülebilir büyüme ve kalıcı ekonomik bağımsızlık için uluslararası arenada rekabet edebilecek kalitede, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlere odaklanmalıyız. Bunu başarabilmek için yerli yazılım firmaları, özel sektör ve kamu kurumlarının birbirlerini desteklemesi gerekiyor” dedi.

card image

Pakten Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tepe: caniasERP Gelişimimizdeki En Büyük Yardımcı

19.09.2018

Kurumsallaşma ve dijital dönüşüm süreçlerini anlatan Pakten Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tepe “Nitelikli bir büyüme için kurumsal, şeffaf, izlenebilir, işlerini elektronik ortamda gerçekleştirebilen bir yapıya sahip olmamız gerekiyordu. Bu anlamda gelişimimizdeki en büyük yardımcı caniasERP oldu” diyor.

card image

caniasERP Live Gaziantep Etkinliği - Yorumlar

18.09.2018

Yaşar Gıda Bilgi İşlem Müdürü Süleyman Ertürk, IAS'nin düzenlediği caniasERP Live Gaziantep etkinliği için yorumlarını dile getirdi. Ertürk, “Güneydoğu Anadolu bölgesinde kurumsallaşma ve dijitalleşme konusunda sıkıntı çeken çok fazla kurum ve kuruluş bulunuyor. IAS’nin Gaziantep’te düzenleyeceği caniasERP Live etkinliğinin bölgede faaliyet gösteren firmalar açısından son derece faydalı olacağını ve bölgemizde bu tür etkinliklerin sayısının arttırılması gerektiğini düşünüyorum..." dedi.

card image

Yaşar Üniversitesi Öğrencileri caniasERP İle Tanışacak

10.09.2018

IAS’nin uygulamalı caniasERP eğitimi verdiği üniversiteler arasına Yaşar Üniversitesi de katıldı. IAS Danışmanlık ekibi iki yıl boyunca öğrencilere hem sektörel deneyimlerini aktaracak hem de yerli kurumsal kaynak geliştirme yazılımı caniasERP’yi öğretecek.

card image

caniasERP Live için Yeni Rota Gaziantep!

10.09.2018

IAS (Industrial Application Software), caniasERP’deki yenilikleri, caniasERP Live etkinlikleri ile mevcut ve aday müşterilerine tanıtacak. Daha önce İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da büyük ilgi gören caniasERP Live etkinliğinin yeni durağı Gaziantep olacak. Sizleri de caniasERP'nin sunduğu teknolojik gelişmelerden haberdar edebilmek ve avantajlarını detaylı olarak anlatabilmek için "caniasERP Live Gaziantep" etkinliğimize davet ediyoruz.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.