Tüm Haber & Etkinlikler

card image

Teknoloji Dünyasının Gündemi caniasERP Live'de Konuşuldu

19.10.2018

Gaziantep'te gerçekleşen caniasERP Live Etkinliği kapsamında düzenlenen 'Kurumsallaşma Sürecinde Dijitalleşmenin Önemi' başlıklı panelde; Endüstri 4.0, aile şirketlerinde kurumsallaşma, yazılım ithalat-ihracatı ve milli güvenlik gibi pek çok gündem konusu masaya yatırıldı.

card image

Platin: Yeni Rota Gaziantep

19.10.2018

Platin Dergisi, IAS'nin Gaziantep'te düzenlediği caniasERP Live etkinliği ile ilgili detaylara sayfasında yer verdi. Haberde 'Yeni Rota Gaziantep' başlığı atıldı.

card image

Ekovitrin: caniasERP Live’in Yeni Rotası Gaziantep

19.10.2018

Ekivitrin Dergisi, beşincisi Gaziantep'te gerçekleştirilen caniasERP Live etkinliğine sayfasında yer verdi. Haberde "caniasERP Live’in Yeni Rotası Gaziantep" başlığı kullanıldı.

card image

caniasERP Bize Ekstra 10 Gün Kazandırdı

17.10.2018

caniasERP sistemi ile çalışmaya başladıktan sonra 10 gün alan işlerini anlık çözümlemeye başladıklarını anlatan Has Sentetik Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Özmermer, "ERP sistemi ile hızlı, tutarlı ve şeffaf bir çalışma ortamına geçiş yaptık" dedi.

card image

Endüstri Dünyası: IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır

17.10.2018

Endüstri Dünyası, internet sitesinde yayınlanan haberinde "caniasERP’nin 40’dan fazla modülünün yanı sıra yazılım geliştirme platformu TROIA ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler veriyor" dedi.

card image

Hizmetix: IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır

16.10.2018

Hizmetix, internet sitesinde yayınlanan bir haber ile IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy'nin yeni dönem derslerine başladığını duyurdu.

card image

ERP Haber: IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

16.10.2018

ERP Haber, internet sitesinde yayınlanan bir haber ile IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy'nin yeni dönem derslerine başladığını duyurdu.

card image

Gaziantep'te Kurumsal Firma Bilinci Oluşmaya Başladı

16.10.2018

Saf Yün Halı Tekstil A.Ş.'nin Muhasebe Müdürü Metin Şahin “Güneydoğu Anadolu bölgesinde çoğunlukla aile şirketleri faaliyet gösteriyor. Tam anlamıyla kurumsal firma bulmak ise çok zor. caniasERP'nin kullanımının yaygınlaşması ile Gaziantep'te bu konuda ciddi bir bilinç oluşmaya başladı” diyor.

card image

Milliyet: IAS Business Academy yeni döneme hazır

15.10.2018

Milliyet Gazetesi IAS Business Academy'nin yeni sezon derslere başladığını duyurdu. Haberde 'IAS Business Academy Yeni Döneme Hazır' başlığı kullanıldı. (IBA)

card image

IAS e-İrsaliye Sürecine Geçiş İçin Hazır

12.10.2018

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından başlatılan e-Dönüşüm kapsamında, Ocak 2019 itibari ile e-İrsaliye uygulamasına geçiş yapılması bekleniyor. Müşterilerine e-Dönüşüm konusunda tam destek vermek için çalışmalarını sürdüren IAS, caniasERP üzerinde e-İrsaliye ile ilgili çalışmalarını tamamladı. IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, “caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde eğitimler de dahil olmak üzere iki-üç iş günü gibi kısa sürede müşterilerimiz e-İrsaliye uygulamasına geçiş sürecini tamamlayabilir” diyor.

card image

Ekovitrin: IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz “e-Defter, Zaman ve İş Gücü Tasarrufu Sağlıyor”

11.10.2018

Ekovitrin Dergisi IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz'ın röportajına yer verdi. Poyraz röportajında “Temelde defter tasdik ve denetim işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla başlatılan e-Defter, şirketlere zaman ve iş gücü tasarrufu edebilmek için büyük bir fırsat sunuyor” diyor.

card image

CNNTurk: Yerli yazılım geliştirdiler

11.10.2018

IAS ve Yasar Üniversitesi arasında imzalanan anlaşmayı duyuran CNNTurk'te "Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü öğrencileri, 30 ülkede 15 dilde hizmet veren IAS firmasının geliştirdiği yerli kurumsal kaynak geliştirme yazılımı Canias ERP'yi öğrenecek" denildi.

card image

Forbes: Bilişim Sektörünü Geliştirmek İçin Firmalara Büyük Görev Düşüyor

11.10.2018

Forbes Dergisi, IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan'ın röportajına yer verdi. Yazılım sektörünün ekonomiye etkisini anlatan Tan, “Sürdürülebilir büyüme ve kalıcı ekonomik bağımsızlık için uluslararası arenada rekabet edebilecek kalitede, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlere odaklanmalıyız. Bunu başarabilmek için yerli yazılım firmaları, özel sektör ve kamu kurumlarının birbirlerini desteklemesi gerekiyor” dedi.

card image

Capital: IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

11.10.2018

Capital Dergisi, IAS Business Academy'nin yeni dönem derslere başladığını duyurdu. Haberde, IAS Business Academy'nin yeni eğitim programına ve IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahiner'in görüşlerine yer verildi.

card image

e-Defter zaman ve iş gücü tasarrufu demek

11.10.2018

e-Defter sistemini ve canıasERP ’nin müşterilerine sunduğu e-defter Uygulamasını anlatan IAS Finansal Uygulamalar Birim Yöneticisi Mert Poyraz, “Temelde defter tasdik ve denetim işlemlerini kolaylaştırmak amacı başlatılan bu proje, şirketlere zaman ve iş gücü tasarrufu edebilmek için büyük bir fırsat sunuyor” diyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.