Online
Teklif

Referanslar, Başarı Hikâyeleri ve daha fazlası

IAS (Industrial Application Software), 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile Türkiye ve Dünya ERP pazarında önemli bir konuma sahiptir.

IAS, 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile Türkiye ve Dünya ERP pazarında önemli bir konuma sahiptir. ERP yazılımları arasında müşteri memnuniyetine yönelik olarak yakın zamanda yapılan bir çalışmada en iyi firmalardan biri seçilen firmamız, her geçen gün büyüyen müşteri kitlesi ile yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Farklı sektörlerdeki tüm referanslarımızı ve firmalarımıza ait başarı hikâyelerini inceleyebilirsiniz. İş süreçlerinizi optimize eden caniasERP yazılımı hakkında daha faza bilgi almak için bize ulaşın.

caniasERP Başarı Hikayeleri / Bisan

1963 yılında faaliyetlerine başlayan Bisan, Türkiye’de hizmet verdiği sektörde ‘Tanınmış Marka’ statüsüne sahip tek bisiklet üreticisi! Bisan Genel Müdürü Ali Orçun Bal, sektör fark etmeksizin beklentileri tam anlamıyla karşılayacak bir yazılım arayışı olanlara caniasERP’yi tavsiye ediyor.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Eltemtek

Enerji sektöründe 35 yılı aşkın tecrübeyle, Türkiye’nin lider mühendislik, proje yönetimi ve danışmanlık şirketlerinden biri olarak hizmet veren Eltemtek, sektör bağımsız olarak beklentileri sonuna kadar karşılayan ve diğer yazılımlarda olmayan esnekliği sunan caniasERP’yi tavsiye ediyor.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Başbuğ Group

1974 yılında Ford Anadol marka otomobillerin yedek parçalarının perakende satışı ile ticaret hayatına başlayan, bugünse Avrupa’nın önde gelen otomotiv ana sanayi üreticilerinin de dahil olduğu 80’in üzerinde markanın distribütörlüğünü yaparak yolculuğuna devam eden Başbuğ Group, iş süreçlerini caniasERP ile yönetiyor. caniasERP sayesinde her geçen gün büyümeye devam eden Başbuğ, global olarak 63’ten fazla ülkeye ihracat yapıyor.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Biriz Ambalaj

Gaziantep’te 20 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu en son teknoloji ile donatılmış üretim tesisi ile ambalaj sektörünün öncü firmalardan biri olan Biriz Ambalaj’ın iş süreçleri, caniasERP ile düzenli, hızlı ve hatasız bir şekilde ilerliyor.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Altan Hidrolik

1989 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında sektörlerin önde gelen firmalarına üretim yapan Altan Hidrolik, caniasERP ile birlikte daha yönetilebilir ve daha verimli bir yapıya kavuştu.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Solimpeks

1970’li yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile 2001 yılından bu yana yenilebilir enerji teknolojileri alanında lider konumda bulunan Solimpeks, iş süreçlerinin yönetimi için canias ERP’yi seçti.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Saygılı Rulman

1986 yılında ticari hayatına başlayan Saygılı Rulman, Türkiye’nin ve Dünya pazarının Rulman ve Güç Aktarım Ürünleri ihtiyacını karşılayan bir satış ve pazarlama firmasıdır. Bugün 10.000 m2’lik kapalı alanda 13.500 palet kapasiteli bir tesiste hizmet vermektedir. Saygılı Rulman, tüm süreçlerini entegre bir şekilde yönetebildiği ve firmalarına özel geliştirmeler yapabildiği caniasERP yazılımı ile günden güne büyümektedir.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / DGS Baskı Teknolojileri

600’den fazla müşterisine sunduğu etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümleri ile sektöründe 17. yılını kutlayan DGS Baskı Teknolojileri, Kurumsal Kaynak Planlamasında caniasERP yazılımını tercih ediyor.

Devamını Oku...

caniasERP Başarı Hikayeleri / Dikkan Grup

Türkiye ve Dünya çapındaki en önemli döküm ve vana üreticileri arasında yer alan Dikkan Group, tüm ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) süreçlerini caniasERP yazılımı ile yönetiyor.

Devamını Oku...

Güven: caniasERP ile yapmak isteyip de yapamayacağınız hiçbir şey yok

Kurumsallaşma çalışmaları kapsamında bir ERP sistemine geçiş ihtiyacı duyduğunda esnekliği, kullanım kolaylığı, kısa sürede kurulum imkanları gibi avantajları nedeniyle caniasERP ’de karar kılan TAVSAN’ın Bilgi Teknolojileri Müdürü Şafak GÜVEN, caniasERP ile yaşanan değişimi ve başarılı bir proje yönetiminin sırlarını anlatıyor.

Devamını Oku...

Eneko Kurumsallaşma Sürecinin Temellerini caniasERP ile Attı

ERP yatırımı öncesinde uzun bir araştırma yapan Eneko, caniasERP'yi esnekliği, açık kaynak kodlu mimarisi, sade ve ekonomik oluşundan dolayı tercih ettiklerini belirtti.

Devamını Oku...

Öz-Kan Makina, caniasERP ile hedeflerine ulaştı

ERP sistemlerini kurumsallık için en güçlü araçlardan birisi olarak tanımlayan Öz-Kan Makina Bilgi İşlem Müdürü Serpil Altaş, caniasERP ’ye geçiş süreçlerini anlatırken ERP yatırımına hazırlanan firmalara da tavsiyelerde bulunuyor.

Devamını Oku...

Aytekin Sera Kurumsal Altyapısını caniasERP ile Yeniledi

Aytekin Sera İdari ve Mali İşler Koordinatörü Rami Ahtıhan ile 6 ayrı alanda faaliyet gösteren grup firmalarının tüm iş süreçlerini, caniasERP projesi ile nasıl uyarladıklarını konuştuk.

Devamını Oku...

Atermit Şirket Verilerinin Tek Merkezli Yönetimini caniasERP ile Sağladı

Atermit A.Ş."nin Genel Müdürü Kemal Sabancı ve Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Esma Karadeniz ile caniasERP ’nin değişen üretim tekniklerine uyumunu, yeni işletmecilik anlayışına katkısını ve ERP geçişi ile birlikte firmalarındaki değişimi konuştuk.

Devamını Oku...
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele