Sektöründe gelecek caniasERP ile şekillenecek.
#Ready for the future

Gelİn, 26 Eylül'de Four Seasons Bosphorus Hotel'de geleceğİ bİrlİkte şekİllendİrelİm!

Video İzle 52 saniye

Etkinliğe Kayıt Olun !

caniasERP Live

IAS’nin Kurumsal Kaynak Planlama çözümü caniasERP’deki yenilikleri, ArGe çalışmalarını ve Endüstri 4.0 konusundaki son gelişmeleri aktardığı geleneksel caniasERP etkinliklerinin 2019 maratonu başlıyor! Mevcut ve aday müşterileri ile caniasERP Live etkinliğinde bir araya gelen IAS’nin uzman ekibi, dijital dönüşüm sürecindeki firmalara rehberlik ediyor.

Sunum Detayları

Program Akışı

Dijital dönüşüm süreçleri hakkında her şeyi bulabileceğiniz caniasERP Live etkinliğinin program akışına buradan ulaşabilirsiniz.

Program Akışı

Sunum Detayları

Konuşmacılar

caniasERP Live etkinliklerinde, IAS’nin yönetim kadrosu ve uzman ekibi dijital dönüşüm yolculuğundaki firmalara rehberlik ediyor...

Alternate Text

Kapanış Konuşması

Geçmiş Etkinlikler

2017 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz caniasERP Live etkinliklerine ait tüm haberlere ulaşabilirsiniz.

Hakan Özkara: Endüstri 4.0 ile İlgili Yapılan Yeniliklerin Devamı Gelecek!

IAS Grup CTO’su Hakan Özkara, canias ERP Live etkinliğinde, Endüstri 4.0 yolunda canias ERP kullanan firmaları hazır hale getirmek için IAS tarafından geliştirilen son çalışmaları anlatan bir sunum yaptı. Özkara, IAS olarak son 3, 4 yıl içinde Endüstri 4.0 konusu üzerindeki çalışmalarına hız verdiklerini ve tüm yenilikleri buna göre şekillendirdiklerini belirtti.

Devamını Oku

Behiç Ferhatoğlu: Bizi Heyecanlandıran Yeni Projeler Var

İstanbul’da ilki gerçekleştirilen canias ERP Live etkinliği, IAS Grup CEO’su Behiç Ferhatoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Ferhatoğlu konuşmasında, içinde bulunduğumuz teknolojik gelişmelere ve IAS’nin bu gelişmeler çerçevesinde yürüttüğü çalışmalara değindi.

Devamını Oku

IAS, canias ERP Live Etkinliklerine Başladı

IAS (Industrial Application Software) kendi bünyesinde geliştirdiği canias ERP yazılımının yeniliklerini, aday ve müşterilerinin beğenisine sunduğu canias ERP Live etkinliklerinin ilkini İstanbul’da gerçekleştirdi.

Devamını Oku

canias ERP Live için GERİ SAYIM BAŞLADI!

27 Eylül 2017 Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek canias ERP Live  etkinliğimize katılım sağlayabilmek için mutlaka "Katılım Formunu" doldurarak kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Devamını Oku

Geçmiş Etkinliklerdeki Yorumlar

Her yıl katılımcıların yoğun ilgisi ile tamamlanan caniasERP Live, firmalara gelecek hakkında ipuçları veriyor... Geçmiş etkinliklerdeki katılımcıların yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Siz de caniasERP Live 2019’un ardından yorumunuzu bırakmayı unutmayın!

Yaşar Gıda Bilgi İşlem Direktörü

Süleyman Ertürk

Güneydoğu Anadolu bölgesinde kurumsallaşma ve dijitalleşme konusunda sıkıntı çeken çok fazla kurum ve kuruluş bulunuyor. IAS’nin Gaziantep’te düzenleyeceği caniasERP Live etkinliğinin bölgede faaliyet gösteren firmalar açısından son derece faydalı olacağını ve bölgemizde bu tür etkinliklerin sayısının arttırılması gerektiğini düşünüyorum. Dijitalleşme ve kurumsallaşma sürecini hızlandırarak piyasada yaşanan sıkıntıları da azaltabiliriz. Ayrıca yerli bir yazılımın şirketlere tanıtılması açısından da çok faydalı bir etkinlik olacak. Çünkü yerli yazılımlar yaygınlaştıkça pazar payları yükselecek. Yerli yazılımları tercih etmek hem ülke ekonomisi açısından faydalı hem de yabancı yazılımlara göre çok daha kolay kullanılabilir

Marsu Genel Müdürü

Meltem Kirazlı

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi için caniasERP Live Gaziantep etkinliğinin çok yararlı olacağına inanıyorum. caniasERP’nin bu bölgede bilinirliğini arttırması, buradaki şirketler için çok büyük bir artı olacak. Çünkü bölgemizde en büyük problemlerden biri yetkin, verimli çalışabilecek personelin az olması. caniasERP gibi iş süreçlerini kolaylaştıran yazılımların çalışanlar açısından çok verimli olacağını düşünüyorum. Personelin kendini geliştirmesi için ERP sistemleri büyük bir fırsat

GOSB Müdürlüğü Yönetim Kurulu Başkanı

Deniz Köken

Güneydoğu Anadolu bölgesinin lokomotif gücü olan Gaziantep, tabii ki dijital çağa ayak uydurma konusunda ve Endüstri 4.0’da çevre illere de örnek olmak için elinden geleni yapıyor. Hem ülkemizin hem de bölgemizin kalkınmasında önemli bir rol oynamayı misyon edinen Gaziantep, caniasERP Live etkinliğine de oldukça büyük bir önem veriyor. Kendi sektörlerinin önde gelen firmalarından katılımcıların da olacağı bu etkinliğin hedeflediği başarıya ulaşmasını diliyorum

Biriz Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı

Mahmut Köroğlu

Dijital dönüşümün sanayi için önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen caniasERP Live Gaziantep etkinliği, bölgemizdeki üretimin artarak yoluna devam etmesi açısından çok önemli. Çünkü sanayide verilerini düzgün olarak toplayıp satış ve yatırım planlarını bu tutarlı veriler üzerinden yapan firmaların tüm bunları göz kararı yapan firmalara göre her zaman birkaç adım önce olacağı kanısındayım. IAS, düzenlediği caniasERP Live Gaziantep etkinliği ile sanayicilerle bir araya gelecek ve bu konunun önemini gündeme getirecek. Sanayicilerin, dijital dönüşüme ayak uydurmak için gerekli yatırımları yapmak zorunda olduklarını anlamaları çok önemli

Pimsa

Proje Yöneticisi

İlk sunum açılış konuşmasından dolayı geç başladı ve haliyle diğer sunumlarda bu şekilde başlaması gereken zamandan geç başlamış oldu. Sunumların içerikleri gayet doyurucuydu. Her şey için teşekkür ederim.

Yeniay

Proje Danışmanı

Çok verimli bir etkinlikti. Sadece kalabalıktan dolayı bazı sunum salonlarının küçük kalması sorun oldu. Onun dışında gayet başarılı ve verimli bir etkinlikti diyebilirim.

Yeniay

Danışman

Sunumların tekrarlı olması iyi oldu Mekan ve kokteyl kaliteliydi. Göze çarpan rahatsız edici bir şey olmadı. Tekrarlara 1 seans daha eklenmeli. Yer bulamama durumu oldu. İlaveten networking e vakit ayırınca veya standlarda konuşma olunca, seans kaçırma olabiliyor. Sunumların video çekimine ulaşabilirsek, kaçırdıklarımızı izleyebiliriz. Teşekkür ederiz.

Bursa Pazarı

Yönetici

Beklentinin üzerinde bir katılım vardı ki bu zaten sizlerin de fark ettiği bir durum. Oturum süreleri tatminkâr fakat aralar çok kısaydı. Daha erken başlayabilir. Elinize sağlık, başarılıydı...

Etkİnlİğİn yapılacağı yer
Four Seasons Hotel Istanbul Bosphorus Atik Balo Salonu

Yıldız, No:28 Çırağan Caddesi, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

caniasERP Live hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz...

caniasERP Live hakkında her şey... Aklınıza takılanları bize sorun!

caniasERP Live ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz farklı konular var ise İletişim bölümündeki telefon numaramız ya da mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın

Etkinliğe 3 gün kala kayıt sistemi kapatılacaktır. Kaydı olmayan kişiler etkinliğe katılım sağlayamayacaktır. Kayıt sistemi kapanmadan önce kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Etkinliğimiz için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Katılımcıların tamamı panel dahil tüm oturumlara katılım sağlayabilmektedir.

Fuaye alanında yer alan kiosklarda çekilişle ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Çekiliş ödülü Panel sonunda açıklanacaktır.

caniasERP Live 2019 yılında sadece İstanbul'da yapılacaktır.

Etkinliğimiz çerçevesinde bu hizmet verilmemektedir.

Etkinlikten bir kaç ay sonra kapanış sunumu hariç tüm sunum ve panel çekimleri Youtube kanalımızda yayınlanacaktır.

Bize Ulaşın.

Mail: live@caniaserp.com

Telefon: 0 212 465 65 60

Whatsapp: 0 530 367 68 89