Online
Teklif

BTvizyon Bursa 2020 Etkinliğindeyiz!

10.01.2020

Türkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları 2020’de de hız kesmeden sürüyor. Bu yılın ilk toplantısı 16 Ocak’ta Divan Otel Bursa’da gerçekleşecek. Etkinliğin sponsorlarından biri olan IAS de Bursalı firma yetkilileri ile buluşmaya hazırlanıyor. 

caniasERP BTvizyon Bursa 2020 Etkinliğine Sponsor OlduÖnde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri buluşturmak amacıyla 2002 yılından beri düzenlenen BTvizyon etkinlikleri, bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor.

Etkinliğin 2020’deki ilk durağı ise Bursa olacak. Anadolu Toplantıları’nın sponsoru olan IAS, 16 Ocak’ta Bursa Divan Otel’de düzenlenecek olan etkinlikteki standı ile katılımcı firmaları karşılaşamaya hazırlanıyor. IAS yetkilileri, etkinlik boyunca fuaye alanındaki stantta katılımcıları ağırlarken, IAS Genel Müdürü İlker Er de Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M. Göker Sarp’ın moderatörlüğünü yaptığı “Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası” panelinde merak edilen soruları yanıtlayacak.

16 Ocak Perşembe günü Divan Otel Bursa’da gerçekleşecek olan BTvizyon Bursa etkinliğine katılım sağlamak isteyen firma temsilcilerinin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

BTvizyon Bursa 2020 etkinliğine kayıt olmak için tıklayınız. 
 

Benzer İçerikler

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele