Online
Teklif

BTvizyon Gaziantep 2020 Etkinliğindeyiz!

17.02.2020

Bilişim firmaları ile dijital dönüşüm sürecindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın yeni durağı Gaziantep olacak. 20 Şubat Perşembe günü Teymur Continental Hotel’de gerçekleşecek olan  etkinliğin sponsorlarından biri olarak IAS de orada! IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın da panelist olarak katılacağı etkinlikte yerinizi almayı unutmayın! 

caniasERP BTvizyon Gaziantep Etkinligine IAS Sponsor OlduTürkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları 2020 Şubat ayında da sürüyor. Etkinlik 20 Şubat Perşembe günü Teymur Continental Hotel’de gerçekleşecek.  Etkinliğin sponsorlarından biri olan IAS de Gaziantepli firma yetkilileri ile buluşmak için hazırlanıyor. IAS yetkilileri, etkinlik boyunca fuaye alanındaki stantta katılımcıları ağırlarken, IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara da Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M. Göker Sarp’ın moderatörlüğünü yaptığı “Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası” panelinde merak edilen soruları yanıtlayacak.

20 Şubat Perşembe günü Gaziantep’te gerçekleşecek BTvizyon etkinliğine katılım sağlamak isteyen firma temsilcilerinin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kayıt olmak için tıklayınız... 
 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele