Bizim ile İletişime Geçin

BTvizyon Kayseri 2019 Etkinliğindeyiz!

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren Btvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki üçüncü durağı Kayseri olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS, Kayseri’deki firmaların yetkilileri ile buluşmaya hazır. 13 Haziran 2019’da Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan etkinlik için geri sayım başladı!

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri buluşturmak amacıyla 2002 yılından beri düzenlenen BTvizyon etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin üçüncü durağı ise Kayseri olacak. Etkinliklerin 2019 sponsoru olan IAS, Kayseri’de düzenlenecek olan etkinlikteki standı ile katılımcı firmaları karşılaşamaya hazırlanıyor. IAS yetkilileri, etkinlik boyunca fuaye alanındaki stantta katılımcıları ağırlarken, IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan ise Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp tarafından organize edilen, “Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası” panelinde merak edilen soruları yanıtlayacak. 

13 Haziran 2019 Perşembe günü Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan BT Vizyon Kayseri etkinliğine katılım sağlamak isteyen firma temsilcilerinin kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

Kayıt Yaptırmak İçin Tıklayınız. 

Benzer İçerikler

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.