Online
Teklif

BTvizyon Kayseri 2019 Etkinliğindeyiz!

10.06.2019

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren Btvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki üçüncü durağı Kayseri olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS, Kayseri’deki firmaların yetkilileri ile buluşmaya hazır. 13 Haziran 2019’da Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan etkinlik için geri sayım başladı!

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri buluşturmak amacıyla 2002 yılından beri düzenlenen BTvizyon etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin üçüncü durağı ise Kayseri olacak. Etkinliklerin 2019 sponsoru olan IAS, Kayseri’de düzenlenecek olan etkinlikteki standı ile katılımcı firmaları karşılaşamaya hazırlanıyor. IAS yetkilileri, etkinlik boyunca fuaye alanındaki stantta katılımcıları ağırlarken, IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan ise Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp tarafından organize edilen, “Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası” panelinde merak edilen soruları yanıtlayacak. 

13 Haziran 2019 Perşembe günü Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan BT Vizyon Kayseri etkinliğine katılım sağlamak isteyen firma temsilcilerinin kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

Kayıt Yaptırmak İçin Tıklayınız. 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele