Online
Teklif

caniasERP Başarısı Bilişim Zirvesi ‘19’da Konuşulacak!

20.11.2019

Bilişim Zirvesi ‘19, hız kesmeden devam ediyor. Yarın (21 Kasım) ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlıklı oturumun konuğu Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş olacak. Kuş, firmasının caniasERP ile çıktığı dijital dönüşüm yolculuğunu ve başarı hikayelerini katılımcılar ile paylaşacak! 

caniasERP IAS Bilisim Zirvesi Tolga KusBu yıl 19’uncusu düzenlenen Bilişim Zirvesi 20 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı. Teknoloji ve bilişim dünyasındaki gündemin nabzını tutmayı hedefleyen etkinlikte fikir ve düşünce liderlerinden yönetim gurularına, akademisyenlerden iş profesyonellerine, toplumbilimcilerden mühendislere geniş bir kitle bir araya geldi. Etkinlik yarın da (21 Kasım 2019) hız kesmeden devam edecek…

Nesnelerin interneti, bulut, büyük veri analitiği, Endüstri 4.0, yapay zekâ, artırılmış sanal gerçeklik, robot teknolojileri gibi önemli konular bu yıl da Bilişim Zirvesi’nin gündeminde. Bilişim Zirvesi ‘19 kapsamında gerçekleşecek olan ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlıklı oturuma konuk olan Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş, firmasının caniasERP ile çıktığı dijital dönüşüm yolculuğunu katılımcılar ile paylaşacak. Baran Ambalaj’ın caniasERP hikayesi ve Endüstri 4.0 vizyonu ile izlediği yol haritasını dinlemek isteyen katılımcılar 21 Kasım Perşembe günü saat 11.00’de Emirgan 1 Salonu’nda ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ oturumunu takip edebilir! Ayrıca dijital dönüşüm süreçlerini konuşmak isteyen tüm katılımcılar, etkinlik boyunca IAS standını da ziyaret edebilirler…. 

Benzer İçerikler

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele