Online
Teklif

caniasERP Eğitim Videoları Youtube’da Yayında!

18.09.2019

IAS’nin tecrübeli ekibi, caniasERP kullanıcılarına rehberlik edecek eğitim videolarını Youtube üzerinden yayınladı. caniasERP içerisindeki tüm modüllerin uygulamalarını detaylı şekilde açıklayan bu videolara, caniasERP Youtube kanalından ulaşılabilir!

caniasERP Youtube Eğitim VideolarıEndüstri 4.0 felsefesini benimseyerek çalışmalarını bu yönde sürdüren IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin yeni versiyonunu yayınladı. caniasERP 8.02 adıyla yayınlanan yeni versiyonda kullanıcılara sunulan süreç atlası, caniasERP içerisinde tüm uygulamaların listesini öğretici bir yapıda, konseptsel olarak kullanıcıya sunuyor. Her modül ve her modülün altında gerçekleştirilebilecek işlemler bir akış olarak görüntülenebiliyor. Kullanıcılar, bu yeni uygulama sayesinde caniasERP içerisinde neler yapılabileceğini, hangi işlemleri hangi sırayla ve nasıl yapmaları gerektiğini kolayca izleyebiliyorlar.
 
Tüm bunların yanı sıra IAS, kullanıcılarına her daim rehber olabilecek eğitim dokümanlarını da yayına aldı! caniasERP içerisindeki tüm modüllerin uygulamalarını hem video hem de yazılı olarak, sunan bir doküman havuzu oluşturuldu. İlgili modüllerin geliştiricileri ve test uzmanlarının birlikte çalışması ile özenle hazırlanan bu dokümanların tamamına caniasERP’nin Youtube kanalından ulaşmak ise çok kolay!

caniasERP’nin eğitici videolarına kolayca ulaşmak için tıklayınız. 
 

Benzer İçerikler

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele