Online
Teklif

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! IAS bünyesinde hizmet veren IAS Business Academy (IBA), başta caniasERP kullanıcıları olmak üzere ilgili herkese caniasERP modülleri, IASDB, canias IQ, TROIA Geliştirme Platformu gibi pek çok konuda eğitim veriyor. Pandemi nedeniyle çalışmalarının tamamını online’a taşıyan IBA, online platformlar üzerinden gerçekleştirdiği eğitimler ve webinar yayınları ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Kendi bünyesinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra önemli işbirliklerine de imza atan IBA, dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından biri olan Udemy’deki kurslarının sayısını da her geçen gün arttırıyor. Udemy’de sunulan caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinden sonra, caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de. 

caniasERP’nin Temel Süreçleri Bu Eğitimde

IBA’nın Udemy’deki en yeni kursu olan caniasERP Tam Döngü Eğitimi, kurumsal kaynak planlama yazılımları ile tanışmak isteyenler ve hali hazırda kurumsal kaynak planlama yazılımlarına aşina olan kullanıcılar için tasarlandı. ERP sisteminin temel süreçlerini içeren bu eğitim, hem ERP dünyasıyla yeni tanışanlara hem de deneyimli ERP kullanıcılarına basit bir üretim kurgusu sunuyor. Eğitim, temel verilerin girilmesi, ürün ağacı ve rota operasyonlarının tanımlanması, üretim sürecinin başlamasını sağlayan satış siparişi, irsaliyeye bağlı envanter çıkış ve faturalama gibi temel süreçleri içeriyor. caniasERP’nin ana yapısı ve temel süreçlerini ele alan eğitimde, tam döngü kurgusu ile her bir bölümde modül, uygulama ve süreçlerle ilgili ek bilgiler yer alıyor.

IBA’nın Udemy’deki en yeni kursu olan caniasERP Temel Döngü eğitimine ulaşmak için tıklayınız.

Benzer İçerikler

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele