Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Deico Başarı Hikayesi - caniasERP ile ilgili ne söylediler? 

10.12.2019

Projelerimizden başarı hikayelerine yer verdiğimiz bu serimize, savunma sanayisine donanımsal test faaliyetleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren DEICO Mühendislik ile devam ediyoruz. DEICO İş Geliştirme Yöneticisi Sedat Alantar, Thales Bilişim danışmanlığında gerçekleştirilen caniasERP projesinden bahsetti.

Firmanızdan biraz bahsedebilir misiniz?  
DEICO, donanımsal test faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış, yüksek performansa sahip birimlerin yüksek güvenilirlikte test sistem ve alt sistemleri için askeri standartlara uygun altyapılarının tasarımı, üretimi ve entegrasyonuna yönelik çalışmalar sürdürüyor. Tasarım ve üretim çalışmaları kapsamında test söz konusu olduğunda birçok farklı ihtiyaca alanlarında uzman 70 kişilik personelimizle çözümler üretebiliyoruz.


Başarı Hikayesinin devamı için tıklayabilirsiniz: thalesbilisim.com/ne-soylediler-deico-muhendislik/

Benzer İçerikler

Türk – Japon İnovasyon Zirvesi Gerçekleşti

29.11.2019

Türk-Japon dostluğunun ticari ve inovasyon odaklı işbirliklerinde de sürdürülmesini hedefleyen Türk - Japon İnovasyon Zirvesi, Türkiye’den ve Japonya’dan önemli temsilcilerin de katılımıyla tamamladı. Zirvede önemli temaslar kuran IAS, etkinlik alanındaki standında katılımcıları ağırladı. 

Gündemimizde Artık Yapay Zeka Var

28.11.2019

Bilişim Zirvesi ‘19’da firmasının dijital dönüşüm yolculuğunu anlatan Baran Ambalaj İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş, “caniasERP’nin esnek yapısı, müşterilerine açık kaynak kodu ile sunulan yazılım geliştirme platformu ve Baran Ambalaj yöneticilerinin vizyonu ile Endüstri 4.0 konusunda çok sağlam adımlar atarak yolumuza devam ediyoruz. Gündemimizde artık  yapay zeka konusu var” dedi.

caniasERP Başarısı Bilişim Zirvesi ‘19’da Konuşulacak!

20.11.2019

Bilişim Zirvesi ‘19, hız kesmeden devam ediyor. Yarın (21 Kasım) ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlıklı oturumun konuğu Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş olacak. Kuş, firmasının caniasERP ile çıktığı dijital dönüşüm yolculuğunu ve başarı hikayelerini katılımcılar ile paylaşacak! 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.