Online
Teklif

Deico Başarı Hikayesi - caniasERP ile ilgili ne söylediler? 

10.12.2019

Projelerimizden başarı hikayelerine yer verdiğimiz bu serimize, savunma sanayisine donanımsal test faaliyetleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren DEICO Mühendislik ile devam ediyoruz. DEICO İş Geliştirme Yöneticisi Sedat Alantar, Thales Bilişim danışmanlığında gerçekleştirilen caniasERP projesinden bahsetti.

Firmanızdan biraz bahsedebilir misiniz?  
DEICO, donanımsal test faaliyetleri konusunda uzmanlaşmış, yüksek performansa sahip birimlerin yüksek güvenilirlikte test sistem ve alt sistemleri için askeri standartlara uygun altyapılarının tasarımı, üretimi ve entegrasyonuna yönelik çalışmalar sürdürüyor. Tasarım ve üretim çalışmaları kapsamında test söz konusu olduğunda birçok farklı ihtiyaca alanlarında uzman 70 kişilik personelimizle çözümler üretebiliyoruz.


Başarı Hikayesinin devamı için tıklayabilirsiniz: thalesbilisim.com/ne-soylediler-deico-muhendislik/

Benzer İçerikler

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele