Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Dijital Dönüşüm caniasERP Live 2019’da konuşulacak!

IAS, 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek olan caniasERP Live 2019 etkinliği ile mevcut ve aday müşterileri ile bir araya geliyor! Endüstri 4.0 konusundaki son gelişmeler, caniasERP’deki en yeni geliştirmeler ve avantajlar bu etkinlikte konuşulacak…

caniasERP Live İstanbul 2019 EtkinliğiHer yıl katılımcıların yoğun ilgisi ile tamamlanan geleneksel caniasERP Live etkinliği için geri sayım başladı! IAS’nin özel olarak tasarladığı TROIA Platformu üzerinden geliştirilen yerli yazılım ürünü caniasERP’deki tüm yenilik ve avantajların konuşulduğu etkinlikte, aynı zamanda Endüstri 4.0 felsefesi ile gündeme gelen pek çok konu da uzmanlar tarafından masaya yatırılacak. IAS ekibi potansiyel kullanıcılar ve müşterileri ile bir araya gelerek dijital dönüşüm süreçleri, Endüstri 4.0 felsefesi, otomasyon ve kurumsal kaynak planlama yazılımlarının geleceği ile ilgili tüm gelişmeleri konuşacak. Tüm IAS ailesi, geleceği konuşmak ve şekillendirmek için ilgilileri 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’e davet ediyor!

2019 itibari ile kendi ürettiği veri tabanı olan IASDB’yi müşterilerinin hizmetine sunan IAS’nin Arge Genel Müdürü Bahtiyar TAN, caniasERP Live etkinliğinde, katılımcı firmaların temsilcilerine IASDB ile gelen yenilikleri aktarırken Genel Müdür İlker ER ise Endüstri 4.0’ın en önemli gündem maddelerinden biri olan Otomasyon ile ilgili son çalışmalar hakkında bilgi verecek. Dijital dönüşüm sürecindeki firmalar için önem arz eden Online Maliyet konusunu ele alacak olan Genel Müdür Akın Mumcuoğlu ise caniasERP’deki en güncel geliştirmeleri anlatacak. IAS’nin İş Zekası çözmümü canias IQ sunumunu ise Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar gerçekleştirecek. Türkiye’nin son yıllardaki en önemli hukuki düzenlemelerinden biri olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve bu kanun ile birlikte gelen yeni düzenlemeleri sunumuna konu eden Global Kalite Sistem Müdürü Çiğdem Dönmez, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu - GDPR’ın getirdiği yükümlülükler konusunda katılımcıları bilgilendirecek. caniasERP Live İstanbul 2019’un kapanış konuşmacısı ise kişisel gelişim
konusunda çalışmaları ile tanınan, eğitimci/yazar Ahmet Şerif İzgören olacak!


Kayıt olmak için tıklayınız...

Benzer İçerikler

Hizmetix: IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

17/07/2019

IAS'nin, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladığını duyuran Hizmetix dergisinde "Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor" denildi.

30 Yıllık Tecrübemiz İle Müşterilerimizin Yanındayız

17/07/2019

Dedeman Konya Hotel’de gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları’nda konuşan IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, “Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarımızda elde ettiğimiz 30 yıllık tecrübemizle müşterilerimize yol gösteriyoruz” diyerek dijital dönüşüm süreçlerinde firmalara sundukları ürün ve hizmetleri anlattı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.