Online
Teklif

Dijital Dönüşümü IAS Standında Konuşalım

19.11.2019

Türkiye’deki teknoloji ve bilişim gündeminin nabzını tutmak adına 19 yıldır düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl 20-21 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlik alanında IAS standına uğramayı unutmayın!

caniasERP Bilisim Zirvesi 2019Türkiye’nin teknoloji ve bilişim gündeminin nabzını tutmak adına 19 yıldır düzenlenen Bilişim Zirvesi’nde bu yıl da gelecek konuşulacak! Her yıl düzenlenen uluslararası Bilişim Zirvesi - ICT Summit etkinliğinde bu yıl, bireyler, şirketler ve ülkemiz için teknolojik stratejiler ve yol haritaları tartışılacak. Fikir ve düşünce liderleri, yönetim guruları, gelecek tasarımcıları, akademisyenler, iş profesyonelleri, teknoloji liderleri, uzmanlar, yöneticiler, kanun yapıcılar, sivil toplum kuruluşları, toplumbilimciler ve mühendislerin katılacağı etkinlikte dünya gündemini meşgul eden nesnelerin interneti, bulut, büyük veri analitiği, Endüstri 4.0, yapay zekâ, artırılmış sanal gerçeklik, robot teknolojileri gibi önemli konular masaya yatırılacak.

caniasERP ile Başarı Hikayesi Anlatılacak

IAS’de etkinlik alanındaki standı ile ziyaretçileri gelecek vizyonları, ERP dünyası ve dijital dönüşüm konusunda bilgilendirecek. Ayrıca, 21 Kasım saat 11.00’de ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlığı altında gerçekleştirilecek ‘Kurumsal Dönüşüm ve Veri Yönetimi Platformu’ oturumunun konuğu Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş olacak.  Kuş,  Emirgan – 1 Salonu’nda gerçekleşecek oturumda caniasERP ile çıktıkları dijital dönüşüm yolculuğunu ve başarı hikayelerini paylaşacak.
 

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele