Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Dijital Dönüşümü IAS Standında Konuşalım

19.11.2019

Türkiye’deki teknoloji ve bilişim gündeminin nabzını tutmak adına 19 yıldır düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl 20-21 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlik alanında IAS standına uğramayı unutmayın!

caniasERP Bilisim Zirvesi 2019Türkiye’nin teknoloji ve bilişim gündeminin nabzını tutmak adına 19 yıldır düzenlenen Bilişim Zirvesi’nde bu yıl da gelecek konuşulacak! Her yıl düzenlenen uluslararası Bilişim Zirvesi - ICT Summit etkinliğinde bu yıl, bireyler, şirketler ve ülkemiz için teknolojik stratejiler ve yol haritaları tartışılacak. Fikir ve düşünce liderleri, yönetim guruları, gelecek tasarımcıları, akademisyenler, iş profesyonelleri, teknoloji liderleri, uzmanlar, yöneticiler, kanun yapıcılar, sivil toplum kuruluşları, toplumbilimciler ve mühendislerin katılacağı etkinlikte dünya gündemini meşgul eden nesnelerin interneti, bulut, büyük veri analitiği, Endüstri 4.0, yapay zekâ, artırılmış sanal gerçeklik, robot teknolojileri gibi önemli konular masaya yatırılacak.

caniasERP ile Başarı Hikayesi Anlatılacak

IAS’de etkinlik alanındaki standı ile ziyaretçileri gelecek vizyonları, ERP dünyası ve dijital dönüşüm konusunda bilgilendirecek. Ayrıca, 21 Kasım saat 11.00’de ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlığı altında gerçekleştirilecek ‘Kurumsal Dönüşüm ve Veri Yönetimi Platformu’ oturumunun konuğu Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş olacak.  Kuş,  Emirgan – 1 Salonu’nda gerçekleşecek oturumda caniasERP ile çıktıkları dijital dönüşüm yolculuğunu ve başarı hikayelerini paylaşacak.
 

Benzer İçerikler

Kobi Aktuel: Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

12.11.2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri Kobi Aktüel dergisine IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Farba Aydınlatma Yola caniasERP ile Devam Ediyor!

11.11.2019

Bayraktarlar Holding çatısı altında 40 yıldır faaliyet gösteren Farba Aydınlatma Sistemleri A.Ş., iş süreçlerini caniasERP ile yönetme kararı aldı! Dijital dönüşüm yolculuğunda önemli bir adım atan firmanın Kocaeli’ndeki fabrikasında gerçekleşen açılış toplantısı (kick off) ile projeye resmi olarak başlandı!

IAS Hindistan’da Yetkinlik Belgelendi

11.11.2019

Tüm süreçlerini uluslararası standartlara uygun yöneten ve belgelendiren IAS, globaldeki tüm ofislerinde aynı vizyon ile hareket ediyor. Son olarak; IAS Hindistan, denetimlerden başarı ile geçerek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandı!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.