Online
Teklif

ERP Projelerinde Başarılı İmplementasyon Nasıl Mümkün Olur?

22.07.2020

IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, IAS Business Academy (IBA) tarafından düzenlenen caniasERP webinar’ına konuk oldu. Yayında ‘ERP Projelerinde Başarılı İmplementasyon Nasıl Mümkün Olur?’ başlığı üzerinden konuşan Oturgan, bu sürecin verimli geçmesi adına firmalara önerilerde bulundu. 

IBA’nın Zoom üzerinden düzenli olarak gerçekleştirdiği webinar’larda caniasERP ile sunulan avantajlar, modüller üzerindeki son geliştirmeler, 802 versiyonu ile getirilen son yeniliklerin yanı sıra Endüstri 4.0 kavramları, dijital dönüşüm ve ERP dünyası ile ilgili son gelişmeler de izleyiciye aktarılıyor. IAS Yöneticileri ve geliştirme uzmanları, caniasERP kullanıcıları, IAS iş ortakları, potansiyel müşteriler ve ERP’ye ilgi duyan kişiler ile bir araya geliyor. Yoğun talep gören online yayınlara izleyiciler de dahil edilerek interaktif yayınlar gerçekleştiriliyor. 

Zoom üzerinden gerçekleştirilen webinar’a konuk olan IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ‘ERP Projelerinde Başarılı İmplementasyon Nasıl Mümkün Olur?’ konulu bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda, ERP projelerinin geçtiği önemli safhaları ele alan Oturgan, ‘İhtiyaçlar & Beklentiler’, ‘Kritik Başarı Faktörleri’, ‘Etkin Proje Yönetimi’ , ‘Proje Safhaları ve Metodoloji’ , ‘Geçiş Hazırlıkları ve Canlı Geçiş’, ‘Özelleştirme Yaklaşımı’ ana başlıkları üzerine yoğunlaştı. Firmalara ERP süreçleri ile ilgili önerilerde bulunan Oturgan, izleyiciden gelen soruları da yanıtladı. 

IBA tarafından düzenlenen etkinlikler farklı konular ve uzmanlar ile devam ediyor. Güncel etkinlik takvimini incelemek ve online kayıt olmak için iasbusinessacademy.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

IAS Yazılım Genel Müdürü Ahmet Oturgan’ın katılımı ile gerçekleşen yayını buradan izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

IAS İşbirliği İle İlk PMI-TR Dijital Zirvesi Başlıyor

08.07.2020

PMI TR’nin ilk Dijital Zirvesi; ‘Proje Ekonomisi’ başlığıyla 9 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek! IAS’nin partner ve sponsor olarak destek verdiği zirve ‘Proje Ekonomisi’, ‘Proje Sürekliliği’ ve ‘Proje Liderliği’ ana başlıklarına odaklanacak. Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı dijital etkinlik, faydalı panellerin yanı sıra katılımcılara önemli bir network da sunuyor.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele