Bizim ile İletişime Geçin

ERP Yazılımında ‘Esneklik’ Ne Demektir?

ERP yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılacak olan yazılımın esnekliği. Peki bu esneklikten kasıt nedir? Neden esnek bir yazılım diline sahip ürünler tercih edilmelidir?

ERP sistemine geçiş yapmaya karar veren firmaların, kendileri için en doğru yazılımı seçebilmek için belli başlı kriterleri göz önünde bulundurmaları gerekir. Bunlardan biri de ‘esneklik’tir. Ancak bu konu firmalar tarafından yanlış anlaşılmaya son derece müsait. O nedenle öncelikle esneklikten kastın ne olduğuna bakmak gerekir. Esneklik demek her isteyenin her istediği anda yazılımda istediği değişiklikleri yapabileceği anlamına gelmez. Esneklik, ihtiyaç halinde standartta olmayan düzenlemelerin yazılım üzerinde yapılabilmesidir. Aynı zamanda yazılımın kullanıcı ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılık verebilme kabiliyetine sahip olmasıdır.

En iyi ERP Yazılımı Hangisidir?

En iyi ERP yazılımının tanımı kişilere ve kurumlara göre değişiklik gösterebilir. Ancak en iyi ERP yazılımı en rahat ve verimli kullanılabilenlerdir denilebilir. ERP yazılımları belli bir standarda sahip olsalar da müşteri özelinde kurgulanırlar. Kurumlara özel kurgulanabilmesi için ERP yazılımının değişiklerin ve geliştirilmelerin yapılabilmesine olanak sağlayacak bir altyapıya sahip olması gerekir. Dolayısıyla esnek bir yazılım diline sahip ve iyi geliştiriciler ile çalışan ERP yazılımlarını tercih etmek gerekir. En iyi ERP yazılımı en doğru ve verimli kullanılabilen ERP yazılımıdır. 

caniasERP Neden Çok Esnek Bir Yazılım?

IAS’nin caniasERP adlı yerli yazılım ürünü yine tamamen IAS bünyesinde geliştirilen TROIA adlı yazılım dili ve platformu üzerinde üretiliyor. Bu nedenle caniasERP’nin maksimum hareket kabiliyetine sahip bir yazılım ürünü olduğunu söylemek mümkün. TROIA dilinin esnekliği ve kolaylığı sayesinde IAS, caniasERP müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlıca çözüm üretme yetisine sahip. Ayrıca TROIA sayesinde standartta olmayan, müşterinin talep ettiği herhangi bir fonksiyon, hızlı şekilde geliştirilebiliyor. 
 

Benzer İçerikler

Doğru ERP Yazılımı Nasıl Bulunur?

17/08/2018

Şirketlerin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve büyümesi için en önemli karar destek sistemlerinden biri olan ERP yazılımına geçiş sürecinde nelere dikkat etmek gerekir? Doğru ERP yazılımı nasıl bulunur? Dikkat edilmesi gereken noktaları sıraladık.

Firmalar e-Arşiv Uygulaması Sayesinde Hızla Büyüyecek

15/08/2018

e-Dönüşüm çalışmaları kapsamında önemli bir adım olarak değerlendirilen e-Arşiv uygulamasına geçiş sürecini anlatan IAS Ticari Uygulamalar Birim Yöneticisi Kamil Akbul “e-Arşiv özellikle firmaların yönetim süreçlerini kolaylaştıracak. Bu da hızlı büyüme için önemli bir gelişme. Bu uygulama ile evrak işleri, evrakın saklanması, ihtiyaç halinde tekrar çıkartılması gibi mali ve teknik açıdan firmaları zorlayan süreçler saniyeler bazında çözülebilecek” diyor.

IAS’de Kalorili Cuma!

13/08/2018

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.