Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

ERP Yazılımında ‘Esneklik’ Ne Demektir?

17.08.2018

ERP yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılacak olan yazılımın esnekliği. Peki bu esneklikten kasıt nedir? Neden esnek bir yazılım diline sahip ürünler tercih edilmelidir?

ERP sistemine geçiş yapmaya karar veren firmaların, kendileri için en doğru yazılımı seçebilmek için belli başlı kriterleri göz önünde bulundurmaları gerekir. Bunlardan biri de ‘esneklik’tir. Ancak bu konu firmalar tarafından yanlış anlaşılmaya son derece müsait. O nedenle öncelikle esneklikten kastın ne olduğuna bakmak gerekir. Esneklik demek her isteyenin her istediği anda yazılımda istediği değişiklikleri yapabileceği anlamına gelmez. Esneklik, ihtiyaç halinde standartta olmayan düzenlemelerin yazılım üzerinde yapılabilmesidir. Aynı zamanda yazılımın kullanıcı ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılık verebilme kabiliyetine sahip olmasıdır.

En iyi ERP Yazılımı Hangisidir?

En iyi ERP yazılımının tanımı kişilere ve kurumlara göre değişiklik gösterebilir. Ancak en iyi ERP yazılımı en rahat ve verimli kullanılabilenlerdir denilebilir. ERP yazılımları belli bir standarda sahip olsalar da müşteri özelinde kurgulanırlar. Kurumlara özel kurgulanabilmesi için ERP yazılımının değişiklerin ve geliştirilmelerin yapılabilmesine olanak sağlayacak bir altyapıya sahip olması gerekir. Dolayısıyla esnek bir yazılım diline sahip ve iyi geliştiriciler ile çalışan ERP yazılımlarını tercih etmek gerekir. En iyi ERP yazılımı en doğru ve verimli kullanılabilen ERP yazılımıdır. 

caniasERP Neden Çok Esnek Bir Yazılım?

IAS’nin caniasERP adlı yerli yazılım ürünü yine tamamen IAS bünyesinde geliştirilen TROIA adlı yazılım dili ve platformu üzerinde üretiliyor. Bu nedenle caniasERP’nin maksimum hareket kabiliyetine sahip bir yazılım ürünü olduğunu söylemek mümkün. TROIA dilinin esnekliği ve kolaylığı sayesinde IAS, caniasERP müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlıca çözüm üretme yetisine sahip. Ayrıca TROIA sayesinde standartta olmayan, müşterinin talep ettiği herhangi bir fonksiyon, hızlı şekilde geliştirilebiliyor. 
 

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

Webinar’da HCM Modülündeki Yenilikler Konuşuldu

01.06.2020

IAS Genel Müdürü Gözde Erdinç, IAS Business Academy’nin düzenlediği caniasERP webinar’ında İnsan Kaynakları Yönetimi (HCM) modülünün sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi verdi. caniasERP’nin 802 versiyonu ile sunulan son özellikleri de aktaran Erdinç, insan kaynakları yönetim süreçlerini anlattı.

caniasERP ile Firmamızda Sessiz Bir Devrim Yaşandı!

13.05.2020

ERP sistemine geçiş ile firmalarında sessiz bir devrim yaşandığını söyleyen İstikamet Döküm Bilgi Sistemleri Müdürü Nurullah Bardakçı, “caniasERP ile entegrasyon ve raporlama ile ilgili sorunlarımız başta olmak üzere pek çok konuya çözüm bulduk. caniasERP’nin standart yazılımı ihtiyaçlarımıza yanıt verdi. caniasERP ile firmamızda sessiz bir devrim yaşandı” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.