Bizim ile İletişime Geçin

Gaziantepli Sanayicilerden caniasERP Live’a Büyük Alkış

caniasERP Live’ın beşinci toplantısı Gaziantep’te düzenlendi. Kahve aralarında sohbet etme fırsatı yakaladığımız katılımcılar, Türkiye’nin sanayisini geliştirmek için bu tarz etkinliklerin sayısının artması gerektiğini söyledi. Yoğun ilgi gören etkinliğin ardından bölgenin önemli sanayicileri tüm IAS ekibini tebrik etti.

Beşincisi düzenlenen caniasERP Live etkinliği bu kez Gaziantep’teydi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden önemli sanayiciler tarafından takip edilen etkinlikte, caniasERP’deki yenilikler ve dünyadan sektörel gelişmeleri anlatan sunumlar gerçekleştirildi. Ayrıca IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilen ‘Kurumsallaşma Sürecinde Dijitalleşmenin Önemi’ başlıklı bir forumda sanayide büyümü ve gelişmenin önüne geçen sorunlar masaya yatırıldı. Önemli isimleri bir araya getiren etkinlik, katılımcılardan da tam not aldı. Kahve molalarında izleyicilerin bazılarıyla sohbet etme fırsatı bulduk…


Sunpet Ambalaj Metin Denmez:

“Sunpet olarak hem pet preform hem de gıda ambalajları üretiyoruz. Yaklaşık 20 yıllık bir firmayız iki buçuk yıldır ambalaj sektöründe faaliyet gösteriyoruz. caniasERP ile iki yıl önce çalışmaya başladık. Şu an üretim süreçlerimizin tamamını caniasERP üzerinden yürütüyoruz. Kurumsallaşma sürecinde dijitalleşmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle dijitalleşme ile kişilere bağımlılığımız azaldı. Ayrıca değerli zamanı boşa harcamamıza neden olsan evrak işlerini çok daha kısa sürece çözüme ulaştırmaya başladık. Dijitalleşme, verilerin saklanması açısından da çok önemli. İstediğimiz dökümana istediğimiz zaman ve istediğimiz yerde ulaşabiliyoruz. Bu hem zaman kazandırıyor hem de doğru bilgi alabiliyoruz. caniasERP Live etkinliğinin Gaziantep’te gerçekleşmesinden çok memnunuz. Bölgemizin bu tarz etkinliklere çok ihtiyacı var. Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarının bulunduğu Gaziantep’teki firmaların kurumsallaşma ve dijital dönüşüm konusunda bilinçlenmesi gerekiyor. Bu nedenle caniasERP Live gibi etkinliklerin bu bölgede çok daha sık düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.” 

Kurt Kumaş Bilgi İşlem Uzmanı Hakan Tuğrul: 

“Kurt Kumaş Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak dokumasız kumaş sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2017 yılında caniasERP kullanmaya başladık. IAS’nin Gaziantep’teki çözüm ortağı Sistem Yazılım’ın danışmanlarının da yardımıyla sorunsuz bir adaptasyon süreci geçirdik. Bizim için en değerli şey zaman. caniasERP bizi zaman kaybetmekten kurtardı. Bunun yanında özgün bir yazılım dili olan TROIA Platformu üzerinden çalıştırılıyor olması ve açık kaynak kodlu yapısı geliştirme açısından bize çok büyük bir kolaylık sağlıyor. caniasERP Live etkinliğine büyük bir heyecanla ve merak ile geldim. Sunumların çok yararlı olduğunu düşünüyorum.”

Erkent Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Bilgi İşlem Sorumlusu Mehmet Hayri Fesligil: 

“İyi bir yazılımın yanında iyi bir danışmanlık ekibine sahip olmak çok önemlidir. caniasERP’yi bu bölgede kullanan ilk firmalardan biriyiz. IAS’nin Gaziantep’teki çözüm ortağı Sistem Yazılım’ın desteği ile sorunsuz bir şekilde ERP sistemimizi çalıştırıyoruz. Daha önce çalıştığımız yazılım firmasından istediğimiz gibi geri dönüş alamıyorduk. caniasERP ile çalışmaya başladığımızda bu sorun ortadan kalktı. caniasERP Live etkinliğinde diğer sanayiciler ve IAS’den yetkililerle bir araya gelmek çok iyi oldu.”

Aschem Petrokimya Sanayi A.Ş. Ahmet Rasim Özkan:

“Aschem Petrokimya Sanayi A.Ş. Adana, Ceyhan’da faaliyet gösteren bir firma. Polistren üretimi yapıyoruz. Mevcut yazılımımızın ihtiyaçlarımıza karşılık vermediğini fark ettik ve yaklaşık bir yıl önce daha kapsamlı bir ERP sistemine ihtiyacımız olduğuna karar verdik. caniasERP ile de bu süreçte tanıştık. Hala geliştirmelerimiz devam ediyor. Endüstri 4.0 benim son derece yakından ilgilendiğim bir konu. caniasERP Live etkinliği aracılığı ile dünyadaki gelişmeleri gündeme getirmek çok faydalı oldu. Ayrıca caniasERP’deki modüllerde yapılan yeni geliştirmelerden haberdar olmak açısından önemli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Bu tarz toplantılar sayesinde bir araya gelip fikir alışverişi yapmak çok çok önemli. Bugün özellikle canias IQ ve Qlik işbirliği konusu benim çok ilgimi çekti.” 

 

 

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

IAS Ekibi Gaziantep’i Keşfe Çıktı

03/10/2018

Gaziantep’te yoğun ilgi ile karşılaşan ve başarı ile tamamlanan caniasERP Live etkinliğinin ardından görev alan IAS çalışanları bir günlük tatil yaptı. Etkinliğin ertesi gününü tüm Satış ve Pazarlama Ekibi Gaziantep’i keşfederek geçirdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.