Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Geleneksel IAS İftarı Yıldız Hisar’da Gerçekleşti

IAS’nin gelenekselleşen iftar yemeği, bu yıl 28 Mayıs Salı akşamı Yıldız Hisar Tesisleri’nde gerçekleşti. IAS İstanbul ailesinin bir araya geldiği iftar etkinliğine, boğazın eşsiz manzarası da eşlik etti. 

IAS İstanbul ailesi, Yıldız Hisar Tesisleri’nin görkemli manzarasında bir araya geldi. IAS’nin geleneksel iftar yemeğinde buluşan IAS çalışanları, lezzetli menünün yanında, boğazın eşsiz manzarasının da tadını çıkardı. Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala geleneksel iftar yemeğinde buluşan IAS çalışanları ve yöneticileri, bayramı da erkenden kutladı. İftarı beklerken manzaraya karşı başlayan sohbet, yemeğin ardından içilen kahveler ve atılan kahkahalar ile sonlandı.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

caniasERP KVKK Uyum Sürecinde Kullanıcılarına Destek Oluyor

27/05/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “IAS olarak hem veri sorumlusu sıfatıyla yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek üzere çalışıyor hem de caniasERP yazılımımız üzerinde gerekli geliştirmeleri yapıyoruz. Konu ile ilgili caniasERP’de altyapısal olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra tüm KVKK gerekliliklerini yöneteceğimiz KVK yönetim paneli uygulamamızı da tamamladık” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.