Online
Teklif

Geleneksel IAS İftarı Yıldız Hisar’da Gerçekleşti

29.05.2019

IAS’nin gelenekselleşen iftar yemeği, bu yıl 28 Mayıs Salı akşamı Yıldız Hisar Tesisleri’nde gerçekleşti. IAS İstanbul ailesinin bir araya geldiği iftar etkinliğine, boğazın eşsiz manzarası da eşlik etti. 

IAS İstanbul ailesi, Yıldız Hisar Tesisleri’nin görkemli manzarasında bir araya geldi. IAS’nin geleneksel iftar yemeğinde buluşan IAS çalışanları, lezzetli menünün yanında, boğazın eşsiz manzarasının da tadını çıkardı. Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala geleneksel iftar yemeğinde buluşan IAS çalışanları ve yöneticileri, bayramı da erkenden kutladı. İftarı beklerken manzaraya karşı başlayan sohbet, yemeğin ardından içilen kahveler ve atılan kahkahalar ile sonlandı.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele