Online
Teklif

Hizmetix: caniasERP Müşterilerimize 'Esneklik' Sunuyoruz

23.05.2018

IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan özkara, "Ürettiğimiz caniasERP platformuyla müşterilerimize sadece bugünkü ihtiyaçlarına yönelik değil gelecekteki ihtiyaçlarına da uyum sağlayabilecek çözümler üretiyoruz." diyor.

IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan özkara, "Ürettiğimiz caniasERP platformuyla müşterilerimize sadece bugünkü ihtiyaçlarına yönelik değil gelecekteki ihtiyaçlarına da uyum sağlayabilecek çözümler üretiyoruz." diyor. 

• IAS hakkında bilgi alabilir miyiz?  Verdiğiniz hizmetler nelerdir?
IAS, Hakan Karabiber tarafından Almanya’da kurulduğu 1989 yılından itibaren ERP alanında uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır. Bugün, Dünya üzerinde 9 ofis ve 50’den fazla çözüm ortağımız ile birlikte, ürünümüz canias ERP’nin müşterilere sunulması, danışmanlık ve proje yönetimi faaliyetlerimizin yanı sıra bünyemizde bulunan IAS Business Academy ile kurumlara eğitim hizmetleri de veriyoruz. Ayrıca 2002 yılından bu yana SaaS modeli ile aktif olarak bulut tabanlı ERP hizmeti sunuyoruz.
 
• Kendi bünyenizde geliştirdiğiniz canias ERP yazılımından bahseder misiniz?
Canias ERP’yi bir yazılım olarak tanımlamaktansa, uçtan uca bir kurumsal iş çözümü platformu olarak tarif etmeyi tercih ederim. Çünkü platformun içerisinde TROIA adını verdiğimiz kendi programlama dilimiz, oldukça gelişkin bir entegre geliştirme aracıdır. TROIA’da, uygulama sunucusu, çeşitli istemci seçenekleri, yönetim ve bakım araçları, güvenlik araçları gibi bileşenler bulunuyor ve uygulamayı müşterilerimize kaynak kodları ile birlikte sunuyoruz. Müşterilerimiz; bir kurumsal uygulama çözüm platformu, bunun üzerinde geliştirilmiş oldukça iyi bir ERP paketi ve bu paketin kodlarını birlikte ediniyorlar. Böylece gelecekteki ihtiyaçlarına adaptasyon yeteneğini de kazanmış oluyorlar.

• Peki, bir şirket neden canias ERP yazılımını tercih etmeli?
canias ERP; global rakiplerimiz karşısında 40’dan fazla sektörde, 5 kıtada, 30 ülkede ve 15 farklı dilde 1000’e yakın müşteri kazanmamızı sağlamış bir çözüm. Bunun temelinde bir felsefe olarak benimsediğimiz “esneklik” bulunmaktadır. Müşterilerimizin sadece bugünkü ihtiyaçlarını çözen değil gelecekte çıkacak ihtiyaçlarına da uyum sağlayabilecek çözümler üretiyoruz. Bu yeteneği de tamamını kendi ürettiğimiz teknolojimizden alıyoruz. Bu sayede defalarca esneklik ve inovasyon konusunda uluslararası ödüllere layık görüldük.

• Gelecek dönem planlarınızda geliştirmeyi düşündüğünüz çözümler var mı?
Kurulduğu günden beri, yeniliklere ve Ar-Ge’ye yatırım yapagelmiş olan bir kurumuz. Endüstri 4.0, IoT, mobilite, yapay zeka, büyük veri ve iş zekası son yıllarda yatırım yaptığımız önemli alanların başında gelenleri.  

• Yapmış olduğunuz ve yapacağınız etkinliklerden biraz bahseder misiniz?
Her yıl Almanya ve Türkiye’nin büyük şehirlerinde düzenlediğimiz “Canias ERP Live” etkinliklerimiz ile müşterilerimiz ile buluşup yeniliklerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca son 6-7 yıldır düzenli olarak katıldığımız Hannover CeBit fuarında kurumumuzu ve ülkemizi temsil ediyoruz.

Kaynak: www.hizmetix.com

Benzer İçerikler

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele