Bizim ile İletişime Geçin

Hürriyet: caniasERP, e-İrsaliye ve e-Müstahsil İçin Hazır

Hürriyet Gazetesi IAS'nin e-Dönüşüm konusunda yaptığı çalışmalara sayfasında yer verdi. IAS Genel Müdürü Metehan Altındil'in sözlerini yayınlayan gazetede, "caniasERP, e-İrsaliye ve e-Müstahsil İçin Hazır" başlığı atıldı.

Bilgiye ulaşma hızının arttığı günümüzde, firmalar için zaman ve kaynak kaybı olarak nitelendirilebilecek pek çok süreç ortadan kaldırılıyor. e-Dönüşüm sürecinin başlangıcından beri bu harekere destek veren ve çözümler üreten IAS, caniasERP yazılımı ile tamamen entegre çalışan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İhracat uygulamalarına ek olarak 2019 yılında e-İrsaliye ve e-Müstahsil uygulamalarını da müşterilerinin hizmetine sunacak. IAS'nin e-D uygulamalarındaki gelişmeleri aktaran IAS Genel Müdürü Metehan Altındil "2013 yılında e-Fatura ve e-Defter çözümlerimizi müşterilerimize sunduk. Ardından e-Arşiv uygulaması 2015'te hazır hale getirildi. 2017 yılında e-İhracat'ı e-Fatura çözümüne ek olarak geliştirdik. Şu anda da e-İrsaliye çözümümüz hazır durumda, versiyonumuzun içinde yer alıyor" diyor ve ekliyor: "caniasERP içerisinde bütünleşik olarak yer alan e-Dönüşüm çözümlerimiz, caniasERP özelinde yapılan her türlü teknik ve teknolojik gelişmeler ile daha da gelişiyor. Zaman içerisinde e-Dönüşüm çözümleri, ERP sisteminin en kilit noktalarında yerini alacaktır. Global bir yerli yazılım firması olarak e-Dönüşüm konusunda yalnızca Türkiye'deki değil, dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ediyoruz ve yenilikleri kendi çözümlerimize uyguluyoruz. Destek hizmetlerini de oldukça önemsiyoruz. e-Dönüşüm için ayrı bir birim olarak faaliyet gösteren destek ekibimiz bulunuyor. Bu sayede süreçler çok daha hızlı ilerliyor, müşterilerden gelen istek ve önerilere anında cevap verilebiliyor."


IAS, BTvizyon Anadolu Toplantıları 2019’da Yer Alacak

14/01/2019

Bilişim firmalarını bir araya getiren BTVizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki gerçekleşecek ilk toplantısı, bu yıl 17 Ocak’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleşecek. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde dijital dönüşüm süreçleri, Endüstri 4.0 ve ERP sektörünün geleceği ile ilgili görüşlerini aktaracak. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.