Online
Teklif

IAS ABD Danışmanları IBA Eğitimine Başladı

19.02.2020

IAS’nin Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’de kurduğu yeni şirketi IAS Inc.’de ekip hızla büyüyor. Danışmanlık ekibine yeni katılan üyeler, IAS Business Academy (IBA) tarafından düzenlenen caniasERP eğitimlerini almak üzere İstanbul’a geldi.

caniasERP IAS ABD Çalışanları IAS Business Academy'de EğitimdeHer ölçekten firmanın ihtiyaçlarına uygun çözüm üreten, sektör bağımsız ERP yazılımı caniasERP ile ABD’deki rekabete katılan IAS, ABD pazarında sağlam adımlarla ilerliyor. Aralık 2019’da Manhattan’daki ofisi ile ABD operasyonunu başlatan IAS Inc., ekibini her geçen gün büyütüyor: Danışmanlık ekibinin yeni üyeleri caniasERP eğitimlerini almak üzere İstanbul’a geldi. IAS Business Academy’nin uzman eğitmenleri tarafından verilen caniasERP modül eğitimlerine katılan ABD’li danışmanlar, temel eğitimin yanı sıra Satış Yönetimi (SAL), Satınalma Yönetimi(PUR), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM),  Stok Yönetimi (INV), Genel Muhasebe (FIN), Ürün Ağacı Yönetimi (BOM), Üretim Yönetimi (PRD), İthalat Yönetimi (IMP) ve İhracat Yönetimi (EXP) başta olmak üzere caniasERP’deki 42 modül ile ilgili ileri düzey, uygulamalı eğitimlere katılıyorlar.

IBA’da verilen eğitimlerden bahseden IAS Business Academy Genel Müdürü Çiğdem Dönmez, “IAS, globaldeki tüm ofislerinde aynı proje yönetim metodolojilerini kullanıyor, çalışanlarının modül bilgilerini standardize edilmiş ve sürekli güncellenen eğitim içerikleriyle etkin kılıyor. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın caniasERP modül eğitim süreçleri IBA tarafından yürütülüyor. ABD’de yeni kurulan şirketimizin çalışanları da eğitimlerini almak üzere İstanbul’daki merkezimize geldiler. İlk olarak Aralık ayında ABD ofisinde görev alan satış-pazarlama ekibimizi ağırladık. Şimdi de iki hafta sürecek bir eğitimle ABD’de hizmet verecek danışman ekiplerimizi eğitime alıyoruz. İlk amacımız hem son kullanıcı hem de uzman eğitimlerini vererek tüm caniasERP modülleriyle ilgili gerekli yetkinlikleri edinmelerini sağlamak. Eğitimlerin tamamı IBA’nın uzman kadrosu tarafından veriliyor. Globaldeki çalışanlarımız buraya geldiklerinde IAS merkez ofisini ziyaret etme fırsatı da buluyorlar. Oryantasyonları konusunda da IBA olarak destek vermiş oluyoruz. Sürecin devamında, alınan eğitimlerin uygulamaya geçirilmesi ve uygulama sırasında çıkacak ihtiyaçlara göre tekrar ABD’deki ya da Türkiye’deki ofislerimizde ikinci ve üçüncü tur eğitimleri vererek sürekli eğitimlere devam edilcek” dedi.
 

Benzer İçerikler

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele