Online
Teklif

IAS Ekibi Gaziantep’i Keşfe Çıktı

3.10.2018

Gaziantep’te yoğun ilgi ile karşılaşan ve başarı ile tamamlanan caniasERP Live etkinliğinin ardından görev alan IAS çalışanları bir günlük tatil yaptı. Etkinliğin ertesi gününü tüm Satış ve Pazarlama Ekibi Gaziantep’i keşfederek geçirdi.

IAS’nin sektörel gündemi konuşmak ve yerli yazılım ürünü caniasERP’yi tanıtmak amacıyla düzenlediği caniasERP Live etkinliğinin beşincisi Gaziantep’te gerçekleşti. IAS Satış ve Pazarlama ekibinin titizlikle hazırlandığı ve yönettiği caniasERP Live Gaziantep etkinliğine Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli sanayicileri katıldı. Yoğun ilgi görerek başarı ile tamamlanan etkinliğin ardından ise kutlamalar başladı! Tüm IAS Satış ve Pazarlama ekibi, etkinliğin ertesi gününü Gaziantep’in lezzetli yemeklerini yiyip, tarihini keşfederek ve alışveriş yaparak geçirdi. Yoğun tempolu caniasERP Live lansmanı, bol kahkahalı bir tatil ile son buldu!

Kahkaha Dolu Bir Gün

IAS Satış ve Pazarlama ekibinin Gaziantep gezisinde ilk durak Zeugma Mozaik Müzesi’ydi. Müzede sergilenen mozaikler, MÖ 300'de Büyük İskender tarafından ‘Selevkia Euphrates’ adıyla kurulan, Kommagene Krallığı'nın 4 büyük şehrinden biri olan Zeugma’dan günümüze miras. Müzenin en gözde eseri ise hala gizemini koruyan Çingene Kızı mozaiği. IAS ekibi, öğleden öncenin tamamını müzede eserleri inceleyerek geçirdi. Gaziantep’e özel lezzetlerle bezeli bir öğle yemeğinin ardından ikinci durak ise Tarihi Bakırcılar Çarşısı oldu. Tarihi dokusunu kaybetmeden ayakta kalmayı başaran Bakırcılar Çarşısı’nda birçok el sanatı esnafı hala üretim yapıyor. Ekip, günün büyük bölümünü kemerli girişler ile sokağa açılan dükkanlar arasında gezerek ve bakır ustaları ile sohbet ederek geçirdi. Bakırcılar Çarşısı’nda başlayan alışveriş maratonu, Gaziantep’in meşhur baharatçıları ile devam etti. Yorgunluk kahvesi ise yine tarihi bir yapıda hizmet veren meşhur Tahmis Kahvesi’nde içildi. Gaziantep gezisi baklavasız olmaz! Şehrin en iyi baklavacıları da es geçilmedi. Dolu dolu geçen bir günden geriye güzel hatıralar ve eğlenceli fotoğraflar kaldı.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele