Online
Teklif

IAS Hindistan Ofisi Diwali Kutlamaları İle Renklendi

6.11.2018

Hindistan'ın en önemli ulusal bayramlarından biri olan Diwali, IAS Hindistan ofisinde kutlandı. Rengarenk süslenen ofis ve geleneksel kıyafetleri ile ofise gelen ekip, bu önemli günü coşkulu geçirdi.

Hindistan'ın en önemli ulusal bayramı sayılan, Işık Festivali olarak da bilinen Diwali, ay ve güneşe göre hesaplanılan Hint takviminde yeni yılı işaret ediyor. Tüm ülkede büyük saygı gören ve kutlanan bu bayram, IAS Hindistan ofisini de renklendirdi. Tüm IAS Hindistan çalışanlarının geleneksel kıyafetlerini giydikleri bu günde, ofis de geleneklere uygun olarak süslendi. IAS Hindistan ofisinde gerçekleşen kutlamanın ardından ise IAS Hindistan ekibi güne Diwali için düzenlenen yemek ile devam etti.

 

 

 

Benzer İçerikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

IBA’da Profesyonel Seviye Eğitimler Başlıyor!

30.06.2020

Son kullanıcı ve uzman seviyelerinde caniasERP modül eğitimleri veren IAS Business Academy, eğitim kapsamını genişletiyor. IAS ve IAS iş ortağı danışmanlarını hedefleyen PRO seviye eğitimlerde finans, insan kaynakları, üretim & otomasyon, tedarik zinciri yönetimi ve Troia&Altyapı olarak beş ana başlıkta dersler verilecek. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele