Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS Hindistan Ofisi Diwali Kutlamaları İle Renklendi

Hindistan'ın en önemli ulusal bayramlarından biri olan Diwali, IAS Hindistan ofisinde kutlandı. Rengarenk süslenen ofis ve geleneksel kıyafetleri ile ofise gelen ekip, bu önemli günü coşkulu geçirdi.

Hindistan'ın en önemli ulusal bayramı sayılan, Işık Festivali olarak da bilinen Diwali, ay ve güneşe göre hesaplanılan Hint takviminde yeni yılı işaret ediyor. Tüm ülkede büyük saygı gören ve kutlanan bu bayram, IAS Hindistan ofisini de renklendirdi. Tüm IAS Hindistan çalışanlarının geleneksel kıyafetlerini giydikleri bu günde, ofis de geleneklere uygun olarak süslendi. IAS Hindistan ofisinde gerçekleşen kutlamanın ardından ise IAS Hindistan ekibi güne Diwali için düzenlenen yemek ile devam etti.

 

 

 

Benzer İçerikler

Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?

06/11/2018

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmalar ve kurumsal şirketler için hayati önem taşıyan kurumsal kaynak planlaması nedir, ne işe yarar, kurumsal kaynak planlaması yazılımı nasıl seçilir gibi akıllara takılan kritik soruları cevapladık.

ST Makina: IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

06/11/2018

ST Makina Dergisi Kasım sayısında IAS Business Academy'nin yeni dönem derslerini duyurdu. Haberde "Yerli yazılım firması IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. caniasERP’nin 40'dan fazla modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmaları bekliyor" denildi.

IAS Steptember Maratonunu İlk 10'da Tamamladı

02/11/2018

Bir ay boyunca fiziksel aktiviteler ve iki ay süren bağış toplama süreci sonrasında Steptember maratonu sona erdi. IAS çalışanları, yoğun ilgi ve emek ile katıldığı Steptember iyilik hareketini Türkiye genelinde sekizinci olarak ilk 10'da tamamladı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.