Online
Teklif

IAS Hindistan’da Yetkinlik Belgelendi

11.11.2019

Tüm süreçlerini uluslararası standartlara uygun yöneten ve belgelendiren IAS, globaldeki tüm ofislerinde aynı vizyon ile hareket ediyor. Son olarak; IAS Hindistan, denetimlerden başarı ile geçerek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandı!

caniasERP IAS Hindistan Ofisi Yazılım geliştirmeden proje yönetimine, bilgi güvenliğinden, kalite yönetimi, risk yönetimi ve dokümantasyona kadar tüm süreçlerini uluslararası standartların gereklerine göre yürüten IAS, globaldeki tüm ofislerinde de aynı vizyon ile çalışıyor. Türkiye ofislerinin yanı sıra, global operasyonlarını Almanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore ve İsviçre ofisleri ile yürüten IAS’nin amacı, tüm ofislerinde yönetim sistemlerini kurmak ve belgelendirmek. Bu anlamda önemli adımlardan biri daha atıldı. IAS Hindistan Genel Müdürü Ramakrishnan Pongirivasan ve ekibi ile IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez’in ortaklaşa çalışmasıyla başarılı bir şekilde yönetilen altı aylık süreç sonunda, TUV NORD tarafından gerçekleştirilen iki aşamalı denetim başarı ile tamamlandı ve IAS Hindistan’da ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası alındı!

IAS’nin tüm ofislerinde yönetim sistemlerinin kurulum ve belgelendirmelerini tamamlamayı ve sürdürülür kılmayı amaçladığını söyleyen Çiğdem Dönmez, “IAS Türkiye’deki ISO 9001 KYS, ISO 27001 BGYS ve ISO 15504 SPICE sistemleri ile IAS Almanya’daki ISO 9001 KYS sistemi etkin çalışıyor ve belgelerin sürekliliği sağlanıyor. Çok kısa sürede, verimli bir çalışma ile IAS Hindistan’da da ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin tüm gereklilikleri yerine getirildi ve TUV NORD tarafından denetlendi. İki aşamalı bu denetimin ardından da belgeyi almaya hak kazandık” dedi ve ekledi: “Globaldeki tüm ofislerimizi bu anlamda eşitleyeceğiz. Çalışmalarımız başladı, sırada Dubai, Güney Kore ve İsviçre ofislerimiz var.” 


 

Benzer İçerikler

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele