Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS İstanbul Ailesi Piknikte Buluştu!

IAS İstanbul ailesi yaz mevsimine eğlenceli bir piknik etkinliği ile veda etti!  Digma Modern Village of İstanbul’da doğa ile iç içe bir gün geçiren ekip, gün boyunca çeşitli aktivitelerle stres attı. IAS İstanbul ailesi sonbaharla başlayacak yeni sezona hazır!

caniasERP IAS Piknik EtkinliğiIAS İstanbul ailesi, zengin sabah kahvaltısı, oyun alanlarındaki eğlence ve yemyeşil doğa içinde akşamüstü barbekü partisi ile hareketli bir pikniğe imza attı. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber’in de katılımıyla Polonezköy’deki Digma Modern Village of İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte, çeşitli aktivitelerin yanı sıra pek çok oyun oynandı. Sabah saatlerini Paintball oynayarak geçiren ekip, barbekü partisinin ardından Survivor yarışma parkurunda enerjisini attı! Hafta sonunu hep birlikte eğlenerek geçiren IAS ailesi, yazı kahkahalarla uğurladı. Ekip, sonbaharla birlikte gelen yeni sezona hazır! 

 
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

Eksim Holding ‘caniasERP’ dedi!

03/10/2019

Yenilenebilir enerji üretimi, elektrik dağıtımı ve perakende hizmetleri, gıda üretimi, inşaat ve gayrimenkul alanlarındaki yatırımlarıyla faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Eksim Yatırım Holding, iş süreçlerini caniasERP ile yönetme kararı aldı! Eksim D2 adı verilen dijital dönüşüm projesinin detayları ve hedefleri, Hilton İstanbul Kozyatagı’nda gerçekleşen açılış toplantısında (kick off) konuşuldu.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.