Online
Teklif

IAS İstanbul Ailesi Piknikte Buluştu!

4.10.2019

IAS İstanbul ailesi yaz mevsimine eğlenceli bir piknik etkinliği ile veda etti!  Digma Modern Village of İstanbul’da doğa ile iç içe bir gün geçiren ekip, gün boyunca çeşitli aktivitelerle stres attı. IAS İstanbul ailesi sonbaharla başlayacak yeni sezona hazır!

caniasERP IAS Piknik EtkinliğiIAS İstanbul ailesi, zengin sabah kahvaltısı, oyun alanlarındaki eğlence ve yemyeşil doğa içinde akşamüstü barbekü partisi ile hareketli bir pikniğe imza attı. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber’in de katılımıyla Polonezköy’deki Digma Modern Village of İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte, çeşitli aktivitelerin yanı sıra pek çok oyun oynandı. Sabah saatlerini Paintball oynayarak geçiren ekip, barbekü partisinin ardından Survivor yarışma parkurunda enerjisini attı! Hafta sonunu hep birlikte eğlenerek geçiren IAS ailesi, yazı kahkahalarla uğurladı. Ekip, sonbaharla birlikte gelen yeni sezona hazır! 

 
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

caniasERP Yeni Arayüzü İle İşlemler Çok Daha Kolay Olacak

22.06.2020

Global ölçekli bir teknoloji firması olarak IAS, firmalara avantaj sağlayacak çözümler üretmeye ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor! Yol haritasında kullanıcı deneyimini odağına koyan IAS yeni arayüz çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalar sayesinde caniasERP’nin sadeleştirilen yeni arayüzü, son kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayacak.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele