Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS İzmir Ofisi Gaziantep'li Çocuklarla Buluştu

IAS İzmir ofisi çalışanları, Bir Dileğim Var Vakfı iş birliği ile anlamlı bir kampanyaya imza attı. Gaziantep’in Nizip ilçesinde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'nu ziyaret eden IAS İzmir Ekibi, öğrencilere hediyeler dağıttı.

IAS İzmir ofisi çalışanları, Bir Dileğim Var Vakfı'ndan Alper Türedi ile birlikte organize ettikleri bir yardım kampanyası gerçekleştirdiler. IAS'nin Gaziantep'teki müşterileri Biriz Ambalaj ve Pakten Sağlık Ürünleri'nin de desteği ile gerçekleşen yardım kampanyası Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'ndaki öğrencilerin yüzünü güldürdü. Gaziantep'in Nizip ilçesinde bulunan ilkokulu bizzat ziyaret eden ekip, hem öğrencilerle vakit geçirdi hem de mont, bere, atkı, kazak gibi pek çok hediye dağıttı. 

Teknoloji Üreten Firmalar Çocuklara Temas Etmeli

Gaziantep Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'na gerçekleştidikleri ziyaretten söz eden IAS Danışmanlık Yöneticisi Murat Karslı "Bizler, zaten Bir Dileğim Var Derneği Başkanı Alper Türedi ile sürekli irtibat halindeyiz. Elimizden geldiğinde yardım etmeye çalışıyoruz. Çarşamba günü yeni bir öneri ile geldiler: Gaziantep'te bir ilkokulda kız çocukları için monta ihtiyaç olduğunu söylediler. Böylece 15 kız çocuğumuz için İzmir ofisinde küçük bir duyuru yaptık. Ekibimiz bu konuya büyük bir ilgi gösterdi. Ayrıca Gaziantep'te faaliyet gösteren müşterilerimiz Pakten Sağlık Ürünleri ve Biriz Ambalaj da yardım kampanyasına destek verdiler. Yardım için aldığımız eşyalarla birlikte Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'nu ziyaret ettik" dedi. Böylesi anlamlı bir kampanyaya dahil olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Karslı, "Çok duygusal bir ortam oluştu, bizler de kendimizi çok iyi hissettik. Özellikle bizim gibi teknoloji üreten firmaların çocuklarla temas kurması gerektiğini düşünüyorum. Onları gelecekle ilgili motive etmek çok önemli. İlerleyen aylarda bu tür yardımlar yapmaya devam etmek istiyoruz" diye ekledi.

 

Benzer İçerikler

canias IQ İşletmelere Zaman ve Rekabet Avantajı Kazandırır

13/12/2018

İş Zekası çözümlerini kullanan firmaların rakiplerinden bir adım önde olduğunu vurgulayan IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, “İş Zekası uygulamarı, ERP sistemindeki verilerden beslenerek, stratejik kararların en doğru şekilde alınmasına katkı sağlarlar. Bu anlamda caniasERP sistemine entegre olarak çalışan canias IQ sayesinde kullanıcılar zaman, efor ve maliyet açısından avantaj elde eder„ diyor.

ST Endüstri: canias IQ Zaman ve Rekabet Avantajı Sağlıyor

10/12/2018

ST Endüstri dergisi, Endüstri 4.0 Uygulamaları ekinde IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar'ın röportajına yer verdi. Röportajında canias IQ uygulamasını anlatan Bayrakdar, "İş Zekası uygulamaları, ERP sistemindeki verilerden beslenerek, stratejik kararların en doğru şekilde alınmasına katkı sağlarlar. Bu anlamda caniasERP sistemine entegre olarak çalışan canias IQ sayesinde kullanıcılar zaman, efor ve maliyet açısından avantaj elde eder" dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.