Online
Teklif

IAS İzmir Ofisi Gaziantep'li Çocuklarla Buluştu

17.12.2018

IAS İzmir ofisi çalışanları, Bir Dileğim Var Vakfı iş birliği ile anlamlı bir kampanyaya imza attı. Gaziantep’in Nizip ilçesinde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'nu ziyaret eden IAS İzmir Ekibi, öğrencilere hediyeler dağıttı.

IAS İzmir ofisi çalışanları, Bir Dileğim Var Vakfı'ndan Alper Türedi ile birlikte organize ettikleri bir yardım kampanyası gerçekleştirdiler. IAS'nin Gaziantep'teki müşterileri Biriz Ambalaj ve Pakten Sağlık Ürünleri'nin de desteği ile gerçekleşen yardım kampanyası Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'ndaki öğrencilerin yüzünü güldürdü. Gaziantep'in Nizip ilçesinde bulunan ilkokulu bizzat ziyaret eden ekip, hem öğrencilerle vakit geçirdi hem de mont, bere, atkı, kazak gibi pek çok hediye dağıttı. 

Teknoloji Üreten Firmalar Çocuklara Temas Etmeli

Gaziantep Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'na gerçekleştidikleri ziyaretten söz eden IAS Danışmanlık Yöneticisi Murat Karslı "Bizler, zaten Bir Dileğim Var Derneği Başkanı Alper Türedi ile sürekli irtibat halindeyiz. Elimizden geldiğinde yardım etmeye çalışıyoruz. Çarşamba günü yeni bir öneri ile geldiler: Gaziantep'te bir ilkokulda kız çocukları için monta ihtiyaç olduğunu söylediler. Böylece 15 kız çocuğumuz için İzmir ofisinde küçük bir duyuru yaptık. Ekibimiz bu konuya büyük bir ilgi gösterdi. Ayrıca Gaziantep'te faaliyet gösteren müşterilerimiz Pakten Sağlık Ürünleri ve Biriz Ambalaj da yardım kampanyasına destek verdiler. Yardım için aldığımız eşyalarla birlikte Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'nu ziyaret ettik" dedi. Böylesi anlamlı bir kampanyaya dahil olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Karslı, "Çok duygusal bir ortam oluştu, bizler de kendimizi çok iyi hissettik. Özellikle bizim gibi teknoloji üreten firmaların çocuklarla temas kurması gerektiğini düşünüyorum. Onları gelecekle ilgili motive etmek çok önemli. İlerleyen aylarda bu tür yardımlar yapmaya devam etmek istiyoruz" diye ekledi.

 

Benzer İçerikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

IAS İşbirliği İle İlk PMI-TR Dijital Zirvesi Başlıyor

08.07.2020

PMI TR’nin ilk Dijital Zirvesi; ‘Proje Ekonomisi’ başlığıyla 9 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek! IAS’nin partner ve sponsor olarak destek verdiği zirve ‘Proje Ekonomisi’, ‘Proje Sürekliliği’ ve ‘Proje Liderliği’ ana başlıklarına odaklanacak. Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı dijital etkinlik, faydalı panellerin yanı sıra katılımcılara önemli bir network da sunuyor.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele