Online
Teklif

IAS, Mutfakta İtalyan Rüzgarı Estirdi

23.05.2018

Mutfak Atölyemizin ikinci turu 28 Nisan Cumartesi günü İstinyepark Arçelik’te gerçekleşti. Şeflerden İtalyan mutfağının tüm inceliklerini öğrenen IAS ekibi, mutfakta İtalyan rüzgârı estirdi. Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla hazırlanan IAS Mutfak Atölyesi etkinliklerinin ikincisi, yine çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ekip ruhunu pekiştirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlik eğlence dolu dakikalara sahne oldu.

Mutfak Atölyemizin ikinci turu 28 Nisan Cumartesi günü İstinyepark Arçelik’te gerçekleşti. Şeflerden İtalyan mutfağının tüm inceliklerini öğrenen IAS ekibi, mutfakta İtalyan rüzgârı estirdi.

Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla hazırlanan IAS Mutfak Atölyesi etkinliklerinin ikincisi, yine çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ekip ruhunu pekiştirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlik eğlence dolu dakikalara sahne oldu.

16:00’da başlayan atölyede çalışanlar, önce İtalyan yemek kültürü hakkında şeflerden kısa bir eğitim aldı sonra da birbirinden lezzetli yemekleri yapmak için kolları sıvadı. Başlangıcı mantarlı Bruschetta ile yapan ekip, ana yemeği İtalya’nın vazgeçilmez tadı ev yapımı makarna ile taçlandırdı. Etkinlik boyunca çalışanlar hem eğlenceli atmosferin tadını çıkardılar hem de kendi hazırladıkları yemekleri afiyetle yediler.

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele