Online
Teklif

IAS Türkiye 2020’ye Hazır!

3.01.2020

IAS Türkiye ailesinin geleneksel yılbaşı eğlencesi bu yıl Gümüşsuyu’nda, boğazın eşsiz manzarasına karşı konumlanan Rana By Topaz’da gerçekleşti. IAS İstanbul, İzmir ve Ankara çalışanları ile IAS Türkiye iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen gecede tüm ekip bir aradaydı. 

IAS Türkiye ekibi, 2020 yılını bol eğlenceli bir parti ile karşıladı. Boğaz manzarası eşliğinde Rana By Topaz’da gerçekleşen yeni yıl partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve iş ortakları katılım sağladı. 80’ler, 90’lar konseptli müzikleriyle yeni nesil meyhane deneyimi sunan Rana By Topaz’da bir araya gelen IAS ailesi 2019’daki başarılarını hep birlikte kutladı.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber’in de katılım sağladığı gecede IAS Genel Müdürleri 2019 yılına dair değerlendirmelerini ve 2020’den beklentilerini sundukları konuşmalar gerçekleştirdiler. Açılış konuşmasını yapan Behiç Ferhatoğlu, 2019 yılını değerlendirerek başladığı konuşmasında, elde edilen başarıda emeği geçen tüm IAS çalışanlarına teşekkür etti. Ferhatoğlu’nun ardından sözü devralan IAS Genel Müdürleri Cüneyt Ömer Günaydın, Bahtiyar Tan, Akın Mumcuoğlu, Metehan Altındil, İlker Er, Ahmet Oturgan ve Dr. Hakan Özkara da 2019 değerlendirmelerini yaparak 2020’ye dair dileklerini sundular. Aralık 2019 itibari ile  IAS Business Academy (IBA)’dan sorumlu Genel Müdür olarak atanan Çiğdem Dönmez de yeni bir oluşum sürecinde olan IBA’nın vizyon ve misyonlarını IAS ailesi ile paylaştı.

Konuşmaların ardından IAS’de 5, 10 ve 15. yılını tamamlayan tüm çalışanlara ve iş ortaklarına, özverili çalışmalarından ve IAS’ye kattıkları değerden dolayı plaket takdim edildi. Genç bir nüfusa sahip olan IAS Türkiye ailesi, tüm gece manzaranın, müziğin ve lezzetli yemeklerin keyfini çıkardı. Yoğun, başarılar ve ilklerle dolu 2019 yılının yorgunluğu muhteşem bir parti ile atıldı. 
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele