Online
Teklif

IAS Türkiye’de Sağlıklı Yaşama İçin Büyük Adım!

11.11.2019

IAS Türkiye ailesi sağlıklı yaşam için dev bir adım attı! Her kademeden IAS çalışanı, 30 yıldır 60 ülkede milyonlarca insanın sigarayı bırakmasını sağlayan Allen Carr seminerine katılarak sigarayı hayatından kalıcı olarak çıkardı! 

caniasERP Allen Car Sigarayı BırakmaGeçtiğimiz aylarda önemli bir karar alarak sigara bağımlılığı ile mücadele etmeye başlayan IAS Türkiye ailesi, 30 yıldır 60 ülkede milyonlarca insanın sigarayı bırakmasını sağlayan Allen Carr yöntemini tercih etti. IAS’nin desteği ile Etiler’de bulunan Allen Carr’s Easyway Turkey merkezindeki seminerlere katılan her kademeden IAS çalışanı, şimdi yeni sigarasız hayatını kutluyor!

Eğitmen ve terapist Emre Üstünuçar’ın verdiği seminerde üç aşamalı Allen Carr yönetimi katılımcılara uygulandı. İrade gücü kullanmaya gerek olmaksızın sigara bıraktıran bu etkili yöntem, IAS çalışanlarını da motive etti. Seminerler sonrasında tüm çalışanlar sigarayı hayatından çıkartarak bağımlılıklarına son verdi…
 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele