Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS Türkiye’de Sağlıklı Yaşama İçin Büyük Adım!

11.11.2019

IAS Türkiye ailesi sağlıklı yaşam için dev bir adım attı! Her kademeden IAS çalışanı, 30 yıldır 60 ülkede milyonlarca insanın sigarayı bırakmasını sağlayan Allen Carr seminerine katılarak sigarayı hayatından kalıcı olarak çıkardı! 

caniasERP Allen Car Sigarayı BırakmaGeçtiğimiz aylarda önemli bir karar alarak sigara bağımlılığı ile mücadele etmeye başlayan IAS Türkiye ailesi, 30 yıldır 60 ülkede milyonlarca insanın sigarayı bırakmasını sağlayan Allen Carr yöntemini tercih etti. IAS’nin desteği ile Etiler’de bulunan Allen Carr’s Easyway Turkey merkezindeki seminerlere katılan her kademeden IAS çalışanı, şimdi yeni sigarasız hayatını kutluyor!

Eğitmen ve terapist Emre Üstünuçar’ın verdiği seminerde üç aşamalı Allen Carr yönetimi katılımcılara uygulandı. İrade gücü kullanmaya gerek olmaksızın sigara bıraktıran bu etkili yöntem, IAS çalışanlarını da motive etti. Seminerler sonrasında tüm çalışanlar sigarayı hayatından çıkartarak bağımlılıklarına son verdi…
 

Benzer İçerikler

IAS Yapay Zeka Çalışmalarına Hız Verdi

08.11.2019

İş zekası uygulamaları ve yapay zeka konusunda dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri değerlendiren IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, “IAS olarak, öğrenen ve karar verebilen proaktif ERP çözümleri üretmek konusunda uzun zamandır çalışıyoruz ve çalışmalarımızın ilk meyvelerini almaya başladık” dedi.

Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

08.11.2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri anlatan IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.