Bizim ile İletişime Geçin

IAS Uzmanları Yeditepelilerle Buluştu

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Festivali ‘19 dün Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi’nde başladı. Öğrenciler gün boyunca IAS standını ziyaret ederek IAS yetkilileriyle sohbet etti ve CV’lerini iletti.


İstanbul Yeditepe Üniversitesi, 26 Ağustos Yerleşkesi’nde Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğünce gerçekleştirilen Kariyer Festivali ‘19 dün (5 Mart 2019) başladı. Öğrencileri kariyer planlama yöntemleri konusunda bilgilendirmek amacıyla düzenlenen etkinlik, farklı sektörlerden öncü firmaları bir araya getiriyor. Kendi sektörlerinde lider olma özelliğini taşıyan firmalar, öğrenciler ile tanışarak onlara kariyerleri konusunda yol gösteriyorlar. IAS Türkiye yetkilileri de bu yıl Yeditepe Üniversitesi’nde öğrencilerle buluşan firmalar arasında yer aldı. Gün boyunca ERP sektörü hakkında öğrencilerle sohbet eden IAS yetkilileri, kariyerinde ERP alanında ilerlemek isteyen öğrencilerin CV’lerini de değerlendirmek üzere kabul etti. 

Üniversitelerde düzenlediği eğitim ve etkinliklerle öğrencilerin mezun olmadan ERP sektörü hakkında bilgilenmesine ve tecrübe kazanmasına yardımcı olan IAS, İstanbul Yeditepe Üniversitesi, 26 Ağustos Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen Kariyer Festivali ‘19’da da yer aldı.  Etkinlikte IAS’yi temsil eden IAS İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Aksel, IAS İnsan Kaynakları Uzmanı Ebru Arslan ve IAS Satış ve Pazarlama Destek Uzmanı Bekir Küçükbaş, üniversite öğrencileri ile bir araya gelerek ERP sektörü, staj ve iş imkanlarının yanı sıra eğitim fırsatları ile ilgili detaylı bilgilendirme yaptı. Üniversitelerle gerçekleştirdiği işbirliklerine hız kesmeden devam etmeyi planlayan IAS, Kariyer Festivali ‘19 kapsamında bir araya geldiği ilgili öğrencilerin CV’lerini değerlendirmeye almak üzere kabul etti.

 


Benzer İçerikler

BTvizyon Gaziantep 2019 Etkinliğindeyiz!

06/03/2019

2002 yılından bu yana gerçekleştirilen BTvizyon etkinlikleri, önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlamaktadır. IAS olarak 2019’da bu değerli etkinlere sponsor olarak katkı sağlıyoruz. Etkinlik rotasındaki ikinci durağımız ise Gaziantep!

ERP Sistemine Geçişte Başarının Anahtarı: Doğru Uygulama

04/03/2019

İş ahlakının ön planda ve rekabetin yoğun olduğu yeni dünyada, müşterileri adaylarının  ilgisini çekmek, onlarla iletişim kurmak heyecan verici! Ancak bu süreçte çoğu işletme etraflarındaki fırsat sayısı arttıkça rekabetin de arttığı gerçeğini göz ardı eder. Bu rekabet ortamında firmaların kendilerine yardımcı olacak çözümler bulmaları gerekir.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.