Online
Teklif

IAS Yönetim Kurulu ISO Başkanı İle Bir Araya Geldi

2.03.2020

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ve İstanbul Sanayi Odası (ISO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, ISO Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Türk sanayisinin geleceği ve dijital dönüşüm sürecine odaklanan toplantıda gelecek vizyonlar konuşuldu.

Türkiye operasyonlarını ve globaldeki etkinliğini her geçen gün arttıran teknoloji üreticisi IAS, Endüstri 4.0 vizyonu ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, IAS Genel Müdürü Mazhar Tellibeyoğlu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Muhammet Garip, IAS’nin son dönemde yoğunlaştığı projeleri ve gelecek planlarını konuşmak için İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile bir araya geldi. IAS’nin dünden bugüne küresel ölçekli çalışmalarını ve kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP ile sunduğu hizmetleri ISO Yönetim Kurulu Başkanı Bahçıvan ile paylaşan IAS yöneticileri, Türk sanayisinin bugünü ve geleceği hakkında da bilgi alışverişinde bulundu.

IAS yöneticileri ile Türk sanayisinin durumunu, ihtiyaçlarını ve yaşadığı sorunları paylaşan ISO Yönetim Kurulu Başkanı Bahçıvan, Endüstri 4.0 konusu ve yüksek teknolojik gelişmelerin sanayiye olan pozitif etkileri üzerine görüşlerini iletti. Türk ekonomisi ve sanayisini teknolojik olarak geleceğe hazırlamak için yapılan planların temelini oluşturacak görüşmede potansiyel iş birlikleri ve projeler konuşuldu. 


 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele