Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS’de Kalorili Cuma!

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma gününü lezzetli bir happy hour ile geçirdi. Haftanın son günü gelmiş, yorgunluk zirve yapmış, enerjiler düşmüş ve tatlı krizleri başlamışken… Tam da “Ah bir dondurma olsa” denilen anda Algida iş birliği ile başlayan dondurma happy hour’u ile bir anda ruh halleri değişti! İçi dondurma dolu sandıklarda Algida ekibi tarafından dağıtılan sınırsız dondurmalarla kalorili ve mutlu saatler geçirildi. Hafta sonuna saatler kala düzenlenen etkinlikte tatil neşesi dondurma serinliği ile ikiye katlandı.
 

  

 

 

 

Benzer İçerikler

IAS Brezilya’daki Yeni İş Ortağı İle Anlaştı

10/08/2018

30’dan fazla ülkede hizmet veren IAS, yerli kurumsal kaynak planlama yazılım ürünü caniasERP ile sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Yakın bir zaman önce Güney Amerika’da faaliyet göstermeye başlayan IAS, Brezilya’daki iş ortaklarına bir yenisini daha ekledi ve Brezilyalı Upper - Technology & Innovation ile iş ortaklığı için anlaştı.

ERP Nedir?

09/08/2018

Bugün firmaların sürdürülebilirlik ve gelişmelerinin en büyük yardımcılarından biri olan ERP (Enterprise Resource Planning/Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımı nedir, nasıl gelişti, firmalar için neden önemlidir cevapları burada.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.