Online
Teklif

IAS’de Kalorili Cuma!

13.08.2018

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma gününü lezzetli bir happy hour ile geçirdi. Haftanın son günü gelmiş, yorgunluk zirve yapmış, enerjiler düşmüş ve tatlı krizleri başlamışken… Tam da “Ah bir dondurma olsa” denilen anda Algida iş birliği ile başlayan dondurma happy hour’u ile bir anda ruh halleri değişti! İçi dondurma dolu sandıklarda Algida ekibi tarafından dağıtılan sınırsız dondurmalarla kalorili ve mutlu saatler geçirildi. Hafta sonuna saatler kala düzenlenen etkinlikte tatil neşesi dondurma serinliği ile ikiye katlandı.
 

  

 

 

 

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele