Online
Teklif

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

caniasERP Danışman Adayları IBA Eğitimindeİş hacmini ve çalışan sayısını her geçen gün hızla arttıran IAS, hemen her departmanı için yeni ekip arkadaşları edinmeye devam ediyor. Pandemi sürecinde de çalışmalarına verimli şekilde devam eden IAS’nin ekibine katılacak yeni adaylar özenle seçiliyor! Pandemi sürecinde başlattığı caniasERP webinar yayınları ile izleyicinin odak noktasında olan IAS Business Academy, bir yandan IAS müşteri ve müşteri adaylarına yoğun bir eğitim programı sunmaya devam ederken diğer yandan da IAS danışmanlık ve yazılım ekiplerine katılması planlanan adaylar için ön eğitimler düzenliyor. IAS ekibine dahil olmak isteyen adayların, IBA tarafından sunulan iki haftalık caniasERP temel eğitimini başarı ile tamamlaması bekleniyor. 

IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. IAS’de çalışmak isteyen adayların öncesinde IBA tarafından sunulan iki haftalık temel caniasERP modül eğitiminde başarılı olmaları bekleniyor. Bunun yanı sıra eğitimlere konuk olarak katılan IAS birim yöneticileri, adayları öğrenim yetkinlikleri, süreci kavrama hızları, istekleri ve potansiyelleri açısından gözlemliyor. Pandemi nedeni ile online platformda gerçekleşen ve IBA’nın deneyimli eğitmenleri tarafından ücretsiz olarak sunulan bu eğitimlerin sonunda, sınavda başarılı olan adaylar, mülakatlara alınarak işe girişleri sağlanıyor. Şimdiye kadar bu sistem ile 25 kişinin işe alımı gerçekleşti. 


 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele