Online
Teklif

IBA caniasERP Envanter Yönetimi Eğitimi (INV J1/J2/J3)

20.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Envanter Yönetimi derslerini alan katılımcılar, caniasERP üzernden envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini ve Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye gibi süreçleri yönetebilecek seviyeye gelirler.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan IAS Business Academy’de (IBA) IAS’nin deneyimli danışmanları tarafından verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanabilecek olası problemleri minimum seviyeye indirme imkanı buluyor. Ayrıca hali hazırda caniasERP kullanan firmaların çalışanları bu eğitimlere katılarak iş yerinde verimliliklerini de arttırıyorlar. caniasERP içinde bulunan tüm modüllerinin eğitimini veren IBA’da aynı zamanda IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler düzenleniyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay anlaşılır ve kalıcı olması sağlanıyor. IBA'da verilen Envanter Yönetimi Junoir 1, 2 ve 3 ve Envanter Yönetimi Senior 1 eğitimlerini tamamlayan kullanıclar, eğitim sonunda  envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini ve Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye gibi süreçleri yönetebilecek seviyede Envanter Yönetimi modülüne hakim olurlar. 

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Envanter Yönetimi eğitimi iki seviyeden oluşur. Eğitimin ilk seviyesi olan Junior 1'de malzeme giriş-çıkış-transfer hareketleri ve diğer modüllerle entegrasyonu gibi süreçlerin caniasERP sistemi üzerinde nasıl yönetilebileceği katılımcılara öğretilir. Bu eğitim sayesinde katılımcılar ERP sistemi üzerinde, envanter işlemlerine ilişkin süreçlerin akış mantığının ve diğer uygulamalar ile entegrasyon noktalarının tam olarak kavrayabilir. Ayrıca şirket bünyesinde giriş, çıkış, transfer hareketleri, iptal hareketleri işlemlerinin nasıl yapılacağı ders konuları arasındadır. caniasERP sisteminin kurulum sonrasında caniasERP sistemi üzerinde işlem yapacak olan; Lojistik/Stok Yönetimi yöneticileri, Lojistik/Stok Yönetimi çalışanları ve uzmanları, ERP proje yöneticileri sorumluları, firma sahipleri ve ortakları bu eğitime katılmalıdır. Eğitim öncesinde katılımcıların envanter yönetimi bilgisine sahip olmaları beklenir. 

IBA caniasERP Envanter Yönetimi eğitiminin ikinci seviyesi olan Junior 2'de de parti kullanımı, fason, seri numarası, son kullanım tarihi ve diğer modüllerle entegrasyonu gibi süreçlerin caniasERP sistemi üzerinde nasıl yönetilebileceği katılımcılara öğretilir. Eğitim sayesinde katılımcılar ERP sistemi üzerinde, envanter işlemlerine ilişkin süreçlerin akış mantığının ve diğer uygulamalar ile entegrasyon noktalarının tam olarak kavrayabilir. Eğitim öncesinde katılımcıların Envanter Yönetimi J1 dersini almış olmaları beklenir. Eğitimlere caniasERP sistemi üzerinde işlem yapacak olan; Lojistik/Stok Yönetimi yöneticileri, Lojistik/Stok Yönetimi çalışanları veya uzmanları, ERP proje yöneticileri veya proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları katılabilir. Eğitim sonunda katılıcılar; envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo-stok miktarlarını görebilecek, giriş-çıkış-transfer hareketlerini yönetebilecek, parti kullanımı, fason, seri numarası, son kullanım tarihi konseptini yönetebilecek ve rapor ihtiyacını kendisi karşılayabilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Envanter Yönetimi Junior 3 eğitimlerinde parti detayı, konteyner takibi,  nakliye belgeleri ve diğer modüllerle entegrasyonu gibi süreçlerin caniasERP sistemi üzerinde nasıl yönetilebileceği, ERP sistemi üzerinde, envanter işlemlerine ilişkin süreçlerin akış mantığının ve diğer uygulamalar ile entegrasyon noktaları, şirket bünyesinde parti detayı, konteyner takibi, nakliye belgeleri süreçleri konuları işlenir. Eğitime caniasERP sistemi üzerinde işlem yapacak olan; Lojistik/Stok Yönetimi yöneticileri, Lojistik/Stok Yönetimi çalışanları veya uzmanları, ERP proje yöneticileri veya proje sorumluları ve firma sahipleri ve ortakları katılabilirler. Eğitim öncesinde katılımcıların önceki seviyelere de hakim olması beklenir. Eğitim sonunda ise katılımcılar; Envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Parti Detay, Konteyner Takibi, Nakliye Belgeleri süreçlerini yönetebilecek ve rapor ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Envanter Yönetimi (INV S1)

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Envanter Yönetimi Senior 1 eğitimi ile kiralama, rezervasyon, fason konsepti, konsinye süreci ve diğer modüllerle entegrasyonu gibi süreçlerin caniasERP sistemi üzerinde yönetilebilmesi ERP sistemi üzerinde, envanter işlemlerine ilişkin süreçlerin akış mantığının ve diğer uygulamalar ile entegrasyon noktalarının tam olarak kavranması, şirket bünyesinde kiralama, rezervasyon, fason, konsinye süreçleri ile ilgili işlemlerinin yöntemlerinin anlaşılması hedeflenir. Bu eğitimlere caniasERP sistemi üzerinde işlem yapacak olan; Lojistik/Stok Yönetimi yöneticileri, Lojistik/Stok Yönetimi çalışanları veya uzmanları, ERP Proje Yöneticileri veya sorumluları, Firma sahipleri ve ortaklarının katılması beklenir. Bu eğitim öncesinde katılımcıların Envante Yönetimi J1, J2 ve J3 seviyelerine hakim olmaları gerekir. Eğitim sonunda katılımcılar; envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini yönetebilecek, Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye sürecini yönetebilecek ve rapor ihtiyacını kendisi karşılayabilecek seviyeye gelirler. 

Benzer İçerikler

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele