Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Gelistirme - DEV

IAS Business Academy’de düzenlenen IBA caniasERP Geliştirme – DEV eğitimi sonunda katılımcılar caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirme gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

caniasERP modülleri ve TROIA Platformu konularının yanı sıra e-Dönüşüm hakkında da eğitim veren IAS Business Academy (IBA), 2008 yılından bu yana caniasERP kullanan firmalar ve adaylarına hizmet veriyor. ERP sistemine geçiş ve adaptasyon sürecinde oluşabilecek sorunları minimum seviyede tutmayı hedefleyen IBA, firma çalışanlarının verimliliklerini arttırma konusunda da önemli bir rol oynuyor. IAS danışmanları tarafından verilen eğitimler sonunda katılımcılar dersin söz konusu olan modül hakkında uzmanlaşma fırsatı buluyorlar. caniasERP’deki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Geliştirme – DEV eğitimini tamamlayan katılımcılar, ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapmak, veri tabanlarında tablo ve index oluşturmak, sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirmeler yapmak gibi pek çok konuda bilgi sahibi olurlar. 

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Geliştirme eğitimi, caniasERP sisteminde ODBA, Sınıf, Diyalog, Diyalog çevirileri, Diyalog ve Sınıf Yönlendirmeleri, kod izleme ve sistem içerisinde SQL sorguları çalıştırma konularında bilgi sahibi olmak isteyen firma çalışanları için düzenlenir. Bu nedenle özellikle caniasERP sisteminde mevcut sınıf, diyalog, rapor ve ODBA üzerinde yerelleştirmeleri yapacak veya yeni uygulamalar, raporlar hazırlayacak teknik personelin bu eğitimlere katılmaları tavsiye edilir. Katılımcılardan eğitim öncesinde IBA caniasERP Temel Bilgilendirme eğitimine katılmış ve caniasERP sisteminde temel seviyede işlem yapabiliyor olmaları beklenir.
IBA’da Geliştirme - DEV derslerine katılanlar eğitim sonunda caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirmeler yapabilecemek bilgiye sahip olurlar. Eğitim sonunda katılımcılar sınıf ve diyalog yönlendirmeleri, kod izleme, trace okuma ve sorgu çalıştırma işlemlerini konusunda uzmanlaşabilirler.

Benzer İçerikler

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

05/12/2018

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP J1/J2/J3)

04/12/2018

IAS Business Academy’de firmaların ERP proje yöneticileri, proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları, üretim, satınalma, satış birimi çalışanları için düzenlenen caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması eğitimi sonunda katılımcılar, tüm MRP süreci ve bu sürecin caniasERP üzerinden en verimli şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşır.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.