Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Gelistirme - DEV

7.12.2018

IAS Business Academy’de düzenlenen IBA caniasERP Geliştirme – DEV eğitimi sonunda katılımcılar caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirme gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

caniasERP modülleri ve TROIA Platformu konularının yanı sıra e-Dönüşüm hakkında da eğitim veren IAS Business Academy (IBA), 2008 yılından bu yana caniasERP kullanan firmalar ve adaylarına hizmet veriyor. ERP sistemine geçiş ve adaptasyon sürecinde oluşabilecek sorunları minimum seviyede tutmayı hedefleyen IBA, firma çalışanlarının verimliliklerini arttırma konusunda da önemli bir rol oynuyor. IAS danışmanları tarafından verilen eğitimler sonunda katılımcılar dersin söz konusu olan modül hakkında uzmanlaşma fırsatı buluyorlar. caniasERP’deki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Geliştirme – DEV eğitimini tamamlayan katılımcılar, ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapmak, veri tabanlarında tablo ve index oluşturmak, sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirmeler yapmak gibi pek çok konuda bilgi sahibi olurlar. 

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Geliştirme eğitimi, caniasERP sisteminde ODBA, Sınıf, Diyalog, Diyalog çevirileri, Diyalog ve Sınıf Yönlendirmeleri, kod izleme ve sistem içerisinde SQL sorguları çalıştırma konularında bilgi sahibi olmak isteyen firma çalışanları için düzenlenir. Bu nedenle özellikle caniasERP sisteminde mevcut sınıf, diyalog, rapor ve ODBA üzerinde yerelleştirmeleri yapacak veya yeni uygulamalar, raporlar hazırlayacak teknik personelin bu eğitimlere katılmaları tavsiye edilir. Katılımcılardan eğitim öncesinde IBA caniasERP Temel Bilgilendirme eğitimine katılmış ve caniasERP sisteminde temel seviyede işlem yapabiliyor olmaları beklenir.
IBA’da Geliştirme - DEV derslerine katılanlar eğitim sonunda caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirmeler yapabilecemek bilgiye sahip olurlar. Eğitim sonunda katılımcılar sınıf ve diyalog yönlendirmeleri, kod izleme, trace okuma ve sorgu çalıştırma işlemlerini konusunda uzmanlaşabilirler.

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

caniasERP ile Firmamızda Sessiz Bir Devrim Yaşandı!

13.05.2020

ERP sistemine geçiş ile firmalarında sessiz bir devrim yaşandığını söyleyen İstikamet Döküm Bilgi Sistemleri Müdürü Nurullah Bardakçı, “caniasERP ile entegrasyon ve raporlama ile ilgili sorunlarımız başta olmak üzere pek çok konuya çözüm bulduk. caniasERP’nin standart yazılımı ihtiyaçlarımıza yanıt verdi. caniasERP ile firmamızda sessiz bir devrim yaşandı” dedi.

IAS, PMI Türkiye ile Kurumsal Üyelik İşbirliği Projesini Başlattı 

13.05.2020

IAS, kullanımı ve önemi giderek artan proje yönetimi ve metodolojileri konusunda farkındalığın ve kullanımın artması, geliştirilmesi ve meslek olarak yaygınlaştırılması için faaliyet gösteren PMI Turkey Chapter ile kurumsal üyelik iş birliği protokolüne imza attı. Kişi ve kurumlar için proje yönetiminin önemine vurgu yapan projeler geliştirmeyi planlayan iki kurum, ilk toplantısını pandemi nedeni ile online platformda gerçekleştirdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.