Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

5.12.2018

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IAS bünyesinde yaklaşık 11 yıldır eğitim veren IAS Business Academy (IBA), firmaların verimliliklerini arttırmak ve ERP sistemine geçiş süreçlerini sorunsuz atlatabilmek için iyi bir fırsat. IAS danışmanları tarafından verilen caniasERP modül eğitimlerinin yanı sıra IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da dersler düzenleniyor. IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştirilen eğitimlere farklı şehirlerden katılmak isteyenler için ise telekonferans bağlantısı sağlanıyor. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması  sağlanıyor. IBA'da verilen İş Süreçleri Yönetimi eğitimini tamamlayanlar katılımcılar, iş süreci tasarlamak, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek gibi ilgili pek çok konuda uzmanlaşır. 
IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi eğitimi, caniasERP sisteminde iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak ve iş süreçlerini yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kullanılar tarafından alınmalıdır. Katılımcıların eğitim öncesinde İş Süreçleri Yönetimi modulüne ait süreç dokümanlarının okumuş, IBA caniasERP Temel Bilgilendirme ve TROIA eğitimlerini almış ve caniasERP sisteminde temel seviyede işlem yapabiliyor olması gerekmektedir. Eğitim sonunda katılımcılar, caniasERP İş Süreçleri Yönetimi modulü hakkında detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca katılımcılar, İş Süreçleri Yönetimi destek tabloları verilerini oluşturabilecek, iş süreçleri tasarlayabilecek, yürüyen iş süreçlerini yönetebilecek ve kullanıcı rol atamalarını yapabilecek uzmanlık seviyesine ulaşırlar. 

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

Mert Poyraz caniasERP’de Bütçe Yönetimi'ni Anlattı

01.06.2020

IAS Business Academy’nin düzenlediği Webinar’ın konuğu IAS Genel Müdürü Mert Poyraz oldu. Poyraz, Zoom üzerinden gerçekleşen webinar’da caniasERP’de bütçe süreçlerini ve Bütçe Yönetimi (BUD) modülünü anlattı. Yoğun ilgi gören yayında izleyiciden gelen sorular da yanıtlandı.

IAS, PMI Türkiye ile Kurumsal Üyelik İşbirliği Projesini Başlattı 

13.05.2020

IAS, kullanımı ve önemi giderek artan proje yönetimi ve metodolojileri konusunda farkındalığın ve kullanımın artması, geliştirilmesi ve meslek olarak yaygınlaştırılması için faaliyet gösteren PMI Turkey Chapter ile kurumsal üyelik iş birliği protokolüne imza attı. Kişi ve kurumlar için proje yönetiminin önemine vurgu yapan projeler geliştirmeyi planlayan iki kurum, ilk toplantısını pandemi nedeni ile online platformda gerçekleştirdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.