Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IAS bünyesinde yaklaşık 11 yıldır eğitim veren IAS Business Academy (IBA), firmaların verimliliklerini arttırmak ve ERP sistemine geçiş süreçlerini sorunsuz atlatabilmek için iyi bir fırsat. IAS danışmanları tarafından verilen caniasERP modül eğitimlerinin yanı sıra IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da dersler düzenleniyor. IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştirilen eğitimlere farklı şehirlerden katılmak isteyenler için ise telekonferans bağlantısı sağlanıyor. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması  sağlanıyor. IBA'da verilen İş Süreçleri Yönetimi eğitimini tamamlayanlar katılımcılar, iş süreci tasarlamak, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek gibi ilgili pek çok konuda uzmanlaşır. 
IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi eğitimi, caniasERP sisteminde iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak ve iş süreçlerini yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kullanılar tarafından alınmalıdır. Katılımcıların eğitim öncesinde İş Süreçleri Yönetimi modulüne ait süreç dokümanlarının okumuş, IBA caniasERP Temel Bilgilendirme ve TROIA eğitimlerini almış ve caniasERP sisteminde temel seviyede işlem yapabiliyor olması gerekmektedir. Eğitim sonunda katılımcılar, caniasERP İş Süreçleri Yönetimi modulü hakkında detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca katılımcılar, İş Süreçleri Yönetimi destek tabloları verilerini oluşturabilecek, iş süreçleri tasarlayabilecek, yürüyen iş süreçlerini yönetebilecek ve kullanıcı rol atamalarını yapabilecek uzmanlık seviyesine ulaşırlar. 

Benzer İçerikler

IBA caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP J1/J2/J3)

04/12/2018

IAS Business Academy’de firmaların ERP proje yöneticileri, proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları, üretim, satınalma, satış birimi çalışanları için düzenlenen caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması eğitimi sonunda katılımcılar, tüm MRP süreci ve bu sürecin caniasERP üzerinden en verimli şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşır.

Yerli ve Milli ERP Sektörünü Güçlendireceğiz

27/11/2018

Bilişim Zirvesi 2018’de ERP Komitesi tarafından düzenlenen ‘ERP Üreticileri, Türkiye ERP Pazarı ve Geleceği’ panelinde konuşan IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın, IAS’nin ERP çözümü caniasERP’deki gelişmeleri anlattı. Günaydın, yerli ve milli bir ERP yazılımı olarak 2019 yılında kamu sektöründe daha fazla faaliyet göstermeyi hedeflediklerini de kaydetti.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.