Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü Eğitimi (PUR - VER J1/J2/J3)

19.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satınalma - Fatura Kontrolü dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satınalma süreçlerine hakim olarak eğitimi tamamlarlar.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan IAS Business Academy’de (IBA) IAS’nin deneyimli danışmanları tarafından verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanabilecek olası problemleri minimum seviyeye indirme imkanı buluyor. Ayrıca hali hazırda caniasERP kullanan firmaların çalışanları bu eğitimlere katılarak iş yerinde verimliliklerini de arttırıyorlar. caniasERP içinde bulunan tüm modüllerinin eğitimini veren IBA’da aynı zamanda IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler düzenleniyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Satınalma - Fatura Kontrolü Junoir 1, 2 ve 3 eğitimlerini tamamlayan kullanıclar, eğitim sonunda caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye ve satınalma süreçlerinin tüm fonksionlarına hakim olurlar. 


IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Satınalma – Fatura Kontrolü eğitimi üç seviyeden oluşur. Junior 1 olarak adlandırılan birinci seviye eğitimine caniasERP sisteminde satınalma sürecinde yer alacak, modülün anahtar kullanıcıları olan, süreç kurgusunda veya kontrolünde görevlendirilmesi hedeflenen kişilerin katılabilir. Katılımcıların eğitime katılmadan önce portal veya sistem üzerinden iligili süreç dökümanlarını incelemeleri ve Satınalma süreci hakkında temel bilgiye sahip olmaları gerekir. Eğitim sonunda katılımcılar, caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair temel bilgiye sahip olur, satınalma sürecinin temel fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye ulaşırlar. 

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü eğitiminin Junior 2 olarak adlandırılan ikinci seviyesine caniasERP sisteminde satınalma sürecinde yer alacak, bu süreçte kurgulama veya kontrol etme görevini yürütecekler kişiler katılabilir. Eğitim öncesinde kişilerin Satınalma süreci hakkında bilgi sahibi olmaları, portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dökümanlarını incelemeleri ve eğitimin birinci seviye dersini almış olmaları beklenir. Bu eğitimde katılımcılar, caniasERP  sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair temel bilgilere ek olarak özel süreçler hakkında daha fazla detay bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satınalma sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelirler. 

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü Junior 3 eğitim programı, caniasERP isteminde satınalma sürecinde yer alacak, bu süreçte kurgulama veya kontrol etme görevini yürütecek, modülün anahtar kullanıcıları olan kişiler için hazırlandı. Eğitim öncesinde katılımcıların portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dokümanlarının incelenmesi, birinci ve ikinci seviye eğitimlerini almış ve satınalma süreci hakkında temel bilgiye sahip olması beklenir. Bu eğitim ile katılımcıların caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olmaları, satınalma sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenir.

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan ERPHaber’in Konuğu Oldu

14.05.2020

 IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ERP News’ün konuğu oldu. Yağmur Şahin ile video konferans aracılığıyla bir röportaj gerçekleştiren Oturgan, pandemi sürecinde sık sık gündeme gelen dijital dönüşüm konusunu değerlendirdi. Röportajda IoT, Endüstri 4.0 gibi kavramlarının öneminin daha net anlaşıldığını vurgulayan Oturgan, dünyanın büyük bir değişimden geçtiği bu dönemde, firmaların dikkat etmesi gereken hususlara dikkat çekti.

IAS, PMI Türkiye ile Kurumsal Üyelik İşbirliği Projesini Başlattı 

13.05.2020

IAS, kullanımı ve önemi giderek artan proje yönetimi ve metodolojileri konusunda farkındalığın ve kullanımın artması, geliştirilmesi ve meslek olarak yaygınlaştırılması için faaliyet gösteren PMI Turkey Chapter ile kurumsal üyelik iş birliği protokolüne imza attı. Kişi ve kurumlar için proje yönetiminin önemine vurgu yapan projeler geliştirmeyi planlayan iki kurum, ilk toplantısını pandemi nedeni ile online platformda gerçekleştirdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.