Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü Eğitimi (PUR - VER J1/J2/J3)

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satınalma - Fatura Kontrolü dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satınalma süreçlerine hakim olarak eğitimi tamamlarlar.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan IAS Business Academy’de (IBA) IAS’nin deneyimli danışmanları tarafından verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanabilecek olası problemleri minimum seviyeye indirme imkanı buluyor. Ayrıca hali hazırda caniasERP kullanan firmaların çalışanları bu eğitimlere katılarak iş yerinde verimliliklerini de arttırıyorlar. caniasERP içinde bulunan tüm modüllerinin eğitimini veren IBA’da aynı zamanda IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler düzenleniyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Satınalma - Fatura Kontrolü Junoir 1, 2 ve 3 eğitimlerini tamamlayan kullanıclar, eğitim sonunda caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye ve satınalma süreçlerinin tüm fonksionlarına hakim olurlar. 


IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Satınalma – Fatura Kontrolü eğitimi üç seviyeden oluşur. Junior 1 olarak adlandırılan birinci seviye eğitimine caniasERP sisteminde satınalma sürecinde yer alacak, modülün anahtar kullanıcıları olan, süreç kurgusunda veya kontrolünde görevlendirilmesi hedeflenen kişilerin katılabilir. Katılımcıların eğitime katılmadan önce portal veya sistem üzerinden iligili süreç dökümanlarını incelemeleri ve Satınalma süreci hakkında temel bilgiye sahip olmaları gerekir. Eğitim sonunda katılımcılar, caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair temel bilgiye sahip olur, satınalma sürecinin temel fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye ulaşırlar. 

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü eğitiminin Junior 2 olarak adlandırılan ikinci seviyesine caniasERP sisteminde satınalma sürecinde yer alacak, bu süreçte kurgulama veya kontrol etme görevini yürütecekler kişiler katılabilir. Eğitim öncesinde kişilerin Satınalma süreci hakkında bilgi sahibi olmaları, portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dökümanlarını incelemeleri ve eğitimin birinci seviye dersini almış olmaları beklenir. Bu eğitimde katılımcılar, caniasERP  sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair temel bilgilere ek olarak özel süreçler hakkında daha fazla detay bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satınalma sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelirler. 

IBA caniasERP Satınalma - Fatura Kontrolü Junior 3 eğitim programı, caniasERP isteminde satınalma sürecinde yer alacak, bu süreçte kurgulama veya kontrol etme görevini yürütecek, modülün anahtar kullanıcıları olan kişiler için hazırlandı. Eğitim öncesinde katılımcıların portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dokümanlarının incelenmesi, birinci ve ikinci seviye eğitimlerini almış ve satınalma süreci hakkında temel bilgiye sahip olması beklenir. Bu eğitim ile katılımcıların caniasERP sisteminde satınalma süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olmaları, satınalma sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenir.

Benzer İçerikler

IBA caniasERP Temel Eğitimleri

16/11/2018

IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA) caniasERP'deki modüllerin yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim veriyor. IBA'da verilen Temel Bilgilendirme, Alt Yapı Genel Bilgilendirme, Genel Bilgiledirme ve Sistem Yönetimi dersleri ile katılımcılar sistemin genel işleyişi ve temel işlemler konusunda bilgilendiriliyorlar.

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018: canias IQ

13/11/2018

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018'in içinde bulunan İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri Dünyası dosyasında, caniasERP'nin iş zekası çözümü olan canias IQ'ya yer verildi. Rehberde IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar canias IQ hakkında detaylı bilgiler verdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.