Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Satış (SAL J1/J2/J3)

26.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satış dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satış sürecinin ek fonksiyonlarını kullanabilecek seviyeye gelirler.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan IAS Business Academy’de (IBA) IAS danışmanları tarafından verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanabilecek olası problemleri minimum seviyeye indiriyorlar. Hali hazırda caniasERP kullanan firmalar ise çalışanlarına bu eğitimleri aldırarak iş yerinde verimliliği arttırıyorlar. caniasERP içinde bulunan tüm modüllerinin eğitimini veren IBA’da aynı zamanda IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da  dersler düzenleniyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Satış Junoir 1, 2 ve 3 eğitimlerini tamamlayan kullanıclar, caniasERP sisteminde satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olarak eğitimi tamamlarlar. Ayrıca katılımcılar satış ek fonksiyonlarını kullanım konusunda da uzmanlaşırlar.

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Satış eğitimi iki seviyeden oluşur. Junior 1 olarak adlandırılan birinci seviye eğitimine caniasERP sisteminde satış sürecinin içinde yer alan, modülün anahtar kullanıcıları olan, süreç kurgusunda veya kontrolünde görevlendirilmesi hedeflenen kişiler katılabilir. Eğitim öncesinde katılımcılardan portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dokümanlarının incelemeleri, IBA caniasERP Temel Bilgilendirme eğitimine katılmış olmaları ve satış süreci hakkında temel bilgiye sahip olmaları beklenir. Eğitim sonunda katılımcılar caniasERP sisteminde satış süreçlerinin işleyişine dair temel bilgiye sahip olur ve satış sürecinin temel fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelir.

IBA caniasERP Satış eğitiminin ikinci seviyesi olan Junior 2 eğitimine caniasERP sisteminde satış sürecinin içinde yer alan, modülün anahtar kullanıcıları olan, süreç kurgusunda veya kontrolünde görevlendirilmesi hedeflenen kişiler katılmalıdır. Eğitime katılacak olan kişilerin birinci seviye olan Junior 1'i almış olmaları beklenir. Bu eğitim sonunda katılımcılar caniasERP sisteminde satış süreçlerinin işleyişine dair daha fazla süreç bilgisine sahip olurlar ayrıca satış sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye ulaşırlar.

IBA caniasERP Satış Junoir 3 eğitimine, caniasERP sisteminde satış sürecinin içinde yer alan, modülün anahtar kullanıcıları olan, süreç kurgusunda veya kontrolünde görevlendirilmesi hedeflenen kişilerin katılması beklenir. Katılımcıların eğitim öncesinde portal veya sistem üzerinden ilgili süreç dokümanlarını incelenmesi, eğitimin ilk iki seviyesini almış ve satış süreci hakkında temel bilgiye sahip olmaları gerekir. Bu eğitim ile katılımcıların caniasERP sisteminde satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olmaları ve satış sürecinin ek fonksiyonlarının kullanımını geçekleştirebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenir.

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan ERPHaber’in Konuğu Oldu

14.05.2020

 IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ERP News’ün konuğu oldu. Yağmur Şahin ile video konferans aracılığıyla bir röportaj gerçekleştiren Oturgan, pandemi sürecinde sık sık gündeme gelen dijital dönüşüm konusunu değerlendirdi. Röportajda IoT, Endüstri 4.0 gibi kavramlarının öneminin daha net anlaşıldığını vurgulayan Oturgan, dünyanın büyük bir değişimden geçtiği bu dönemde, firmaların dikkat etmesi gereken hususlara dikkat çekti.

IAS, PMI Türkiye ile Kurumsal Üyelik İşbirliği Projesini Başlattı 

13.05.2020

IAS, kullanımı ve önemi giderek artan proje yönetimi ve metodolojileri konusunda farkındalığın ve kullanımın artması, geliştirilmesi ve meslek olarak yaygınlaştırılması için faaliyet gösteren PMI Turkey Chapter ile kurumsal üyelik iş birliği protokolüne imza attı. Kişi ve kurumlar için proje yönetiminin önemine vurgu yapan projeler geliştirmeyi planlayan iki kurum, ilk toplantısını pandemi nedeni ile online platformda gerçekleştirdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.