Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA caniasERP Temel Eğitimleri

16.11.2018

IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA) caniasERP'deki modüllerin yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim veriyor. IBA'da verilen Temel Bilgilendirme, Alt Yapı Genel Bilgilendirme, Genel Bilgiledirme ve Sistem Yönetimi dersleri ile katılımcılar sistemin genel işleyişi ve temel işlemler konusunda bilgilendiriliyorlar.

IAS bünyesinde 2008 yılından beri eğitim veren IAS Business Academy'de (IBA), caniasERP yazılımındaki 40'tan fazla modülün yanında  TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler düzenleniyor. IBA'da verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanması olası olan sancılı süreci minimum sorun ile atlatıyorlar. IAS'nin hem müşterileri hem de müşteri adaylarının çalışma ortamlarındaki verimliliğini arttırmak amacıyla düzenlediği bu eğitimler, IAS'nin deneyimli danışman kadrosu tarafından pratik ve teorik olarak veriliyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitimlere katılım sağlayabiliyorlar. IBA eğitimleri süresince teorik anlatımların yanı sıra katılımcılara örnekler uygulamalar da gösteriliyor. Böylece katılımcıların pratikleri arttırılarak işlerinde verimlilik sağlanmasına destek olunuyor. Ayrıca eğitimlerde kullanılan basılı ve/veya elektronik ortamda görseller, bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Eğitim sonunda katılımcılar hem teorik hem de pratikte caniasERP temel bilgilerine sahip oluyorlar. IBA'da verilen Temel Bilgilendirme, Alt Yapı Genel Bilgilendirme, Genel Bilgilendirme ve Sistem Yönetimi eğitimleri, caniasERP sistemi ile ilk kez tanışan/tanışacak olanların sistemi ve çalışma biçimini kavramasına yarar. Eğitimlerin sonunda katılımcılar caniasERP ile iligli en temel işlemleri kolaylıkla yapabilir hale gelebilirler...

IBA caniasERP Temel Bilgilendirme 

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Temel Bilgilendirme eğitimi, caniasERP ile ilk kez çalışmaya başlayanlar için yardımcı olabilecek temel bilgileri içerir. Bu eğitim sayesinde katılımcılar; sistemin işleyişinin kavrar, Temel Destek Tabloları'nı tanır,  Malzeme ve Cari kartlardaki temel veriler hakkında bilgi sahibi edinir, Sistem ve Proje yönetimi ile ilgili temel bilgileri öğrenir. Bu eğitim daha önce caniasERP sistemi ile hiç çalışmamış, yeni çalışmaya başlayacak olan herkes için önerilmekte. 

IBA caniasERP Alt Yapı Genel Bilgilendirme  

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Alt Yapı Genel Bilgilendirme eğitiminin, caniasERP sisteminin kurulumu sonrasında sunucu üzerinde işlemleri yönetecek kişiler tarafından alınması öneriliyor. Katılımcılar Temel Bilgilendirme eğitiminin ardından bu eğitimi alacak yetkinliğe sahip olurlar. Bu eğitimlerde caniasERP sistemi port kullanımları, uygulama sunucularının yönetilmesi, veri tabanı sunucusunun temel işlevleri gibi bilgiler katılımcılara aktarılır. Eğitim sonunda katılımcılar, caniasERP sisteminin çalışma yapısını öğrenir, sunucu konfigürasyonlarını yönetebilir ve temel veri tabanı işlemlerini yapabilir hale gelir.

IBA caniasERP Genel Bilgilendirme 

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Genel Bilgilendirme eğitimini, caniasERP sisteminde güçlü kullanım özelliklerini öğrenerek daha verimli çalışmak isteyen herkes alabilir. Bu eğitimde katılımcılar caniasERP sisteminin kullanıcılara sunduğu imkanlar detaylı olarak öğretilir. caniasERP kullanarak raporlama ve çalışma performanslarını yukarı taşımayı hedefleyen kişilerin bu eğitime katılmaları tavsiye ediliyor. Eğitim öncesinde caniasERP sistemini temel seviyede bilmeleri beklenen katılımcılar, eğitimde; Trace ve profiler uygulamasına giriş, kullanıcı seçeneklerinin yönetimi, Grid ve ek özelliklerinin kullanımı, gelişmiş arama kullanımı, akıllı kod yapısının yönetimi gibi konuları derinlemesine öğrenirler. Eğitim sonunda karılımcılar caniasERP kullanıcı arayüzünün güçlü özelliklerini kullanabilir ve temel akıllı kod prensiplerini ve yapısını öğrenmiş olurlar. 

IBA caniasERP Sistem Yönetimi

IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Sistem Yönetimi eğitimi caniasERP sistemindeki yetkilendirmeler ve sistem ayarları ile ilgili detaylı bilgileri içerir. caniasERP sisteminde sistem ayarlarının yönetmek isteyenler, kullanıcı hak ve yetkileri ile ilgilgi yöneticiler, Menü ve diğer sistem yönetim araçlarının kullanımını hedefleyen kişiler bu eğitimlere katılabilir. Eğitime katılmak için caniasEPR sistemini temel seviyede bilmek yeterli. Bu eğitimde katılımcılar Kullanıcı haklarının yönetimi, menü tasarımı, destek tablosu yönetimi, alan tarihçe takibi, süreç dökümanları kullanımını öğretilir. Eğitimin sonunda katılımcılar caniasERP sistem yönetimi hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın yanı sıra kullanıcı hak yönetimini ve menü tasarımını yapabilecek seviyeye gelirler.
 

Benzer İçerikler

‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ Panelinde caniasERP Konuşulacak!

01.06.2020

Projelerini dijital platformlara taşıyan Bilişim Zirvesi, firmaları ‘Dijital Dönüşümün Yeni Yüzü’ başlıklı bir etkinlikte bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında planlanan ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ panelinde Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, firmasının pandemi sürecinde izlediği yol haritasını ve caniasERP ile süren dijital dönüşüm yolcuğunu anlatacak. 

Mert Poyraz caniasERP’de Bütçe Yönetimi'ni Anlattı

01.06.2020

IAS Business Academy’nin düzenlediği Webinar’ın konuğu IAS Genel Müdürü Mert Poyraz oldu. Poyraz, Zoom üzerinden gerçekleşen webinar’da caniasERP’de bütçe süreçlerini ve Bütçe Yönetimi (BUD) modülünü anlattı. Yoğun ilgi gören yayında izleyiciden gelen sorular da yanıtlandı.

ERP Nedir?

15.05.2020

Şirketlerin satış, satın alma, üretim planlama, imâlât ve sevkiyat gibi günlük iş faaliyetleri ile muhasebe, finans, ithalât – ihracat, insan kaynakları, Ar-Ge, kalite güvence ve mühendislik gibi departmanlarına ait iş süreçlerini yönetmek için kullandığı yazılıma ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) denilmektedir.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.