Online
Teklif

IBA caniasERP Ürün Ağaçları

27.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm dersleri de veriliyor. IBA’da Ürün Ağaçları (BOM) dersini alan katılımcılar, sistem üzerinden rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip etmek, rota operasyonlarını yönetmek ve depo-stok, malzeme miktarlarını koordine etmek gibi pek çok konuda uzmanlaşabilir.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan IAS Business Academy’de (IBA) IAS danışmanları tarafından verilen dersler sayesinde firmalar, ERP sistemine geçiş sürecinde yaşanabilecek olası problemleri minimum seviyeye indiriyorlar. Hali hazırda caniasERP kullanan firmalar ise çalışanlarına bu eğitimleri aldırarak iş yerinde verimliliği arttırıyorlar. caniasERP içinde bulunan tüm modüllerinin eğitimini veren IBA’da aynı zamanda IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da  dersler düzenleniyor. 

caniasERP bünyesindeki modüllerin eğitimini belirli seviyeler halinde veren IBA'nın eğitimleri, IAS İstanbul ofisinde bulunan dersliklerde gerçekleştiriliyor. Farklı şehirlerde bu eğitimlere katılmak isteyenler ise telekonferans yoluyla eğitime katılım sağlayabiliyorlar. Teorik anlatımın yanı sıra pratik uygulamaların da yer verildiği IBA eğitimlerinde ayrıca basılı ve/veya elektronik ortamda görseller kullanılarak bilgi akışının daha kolay ve kalıcı olması da sağlanıyor. IBA'da verilen Ürün Ağaçları eğitimini tamamlayanlar rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip etmek, rota operasyonlarında değişiklik yapmak, depo-stok yönetimi, 'Rota Bilgisi' için toplu olarak iş emirlerini güncellemek, hazırlık, makine ve işçilik işlem sürelerine ek aktivite eklemek gibi Rotta Bilgisi ve İş Merkezleri ile ilgili süreçlerin tamamına hakim olur. 


IBA bünyesinde IAS danışmanları tarafından verilen IBA caniasERP Sistem Yönetimi eğitimi, Operasyon ve İş Merkezi gibi süreçlerin caniasERP sistemi üzerinde nasıl yönetilebileceğinin öğrenilmesi, ERP sistemi üzerinde Rota Bilgilerine ilişkin süreçlerin akış mantığının ve diğer uygulamalar ile entegrasyon noktalarının tam olarak kavranması ve şirket bünyesinde rutin Rota Bilgileri ve İş Merkezi yönetimi işlemlerinin caniasERP üzerinde kolaylıkla sürdürülebilmesi açısından faydalı bir eğitim. Eğitime caniasERP sistemi üzerinde işlem yapacak olan; Üretim Planlama sorumluları veya uzmanları ve ERP proje yöneticileri veya sorumluları katılabilir. Eğitim öncesinde katılımcıların temel seviyede Malzeme Kartı standart bilgisine ve orta seviyede Ürün Ağaçları işlemleri bilgisine sahip olmaları beklenir. 

Eğitim sonunda katılımcılar; rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, rota operasyonlarının değişikliklerini uygulayabilecek, operasyon içinde kullanılacak depo-stok yerlerini ve malzeme miktarlarını yönetebilecek, operasyonlarda kullanılabilecek araç-gereç bilgisini tanımlyacabilecek seviyeye gelir. Ayrıca katılımcılar bu eğitim sonunda değiştirilen 'Rota Bilgisi' için toplu olarak iş emirlerini güncelleyebilecek, operasyonlar için gerekli işlem sürelerini girebilecek, 'İş Merkezi' için Takvimsel ayarlamaları yönetebilecek, hazırlık, makine ve işçilik işlem sürelerine ek aktivite ekleyebilecek, iş merkezi sorumluları tanımlayabilecek ve rotaya atayabilecek, rotada toplu olarak 'İş Merkezi' ya da 'Araç' değiştirebilecek bilgi birikimine de sahip olur. 

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele