Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam Ediyor

26.03.2020

Resmi kurumlar tarafından yapılan sosyal izolasyon çağrılarının ardından evden çalışma modeline geçen IAS Business Academy’de de eğitimler online platformda hız kesmeden sürüyor. IAS iş ortakları, müşterileri, çalışanları ve ilgi alanı ERP, teknoloji, yazılım, dijitalleşme olan herkes için düzenlenen bu eğitimler, evde geçirilen süreyi verimli değerlendirmek için bir fırsat.

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam EdiyorDünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgını nedeniyle Türkiye’de önemli önlemler alındı. Yapılan sosyal izolasyon çağrılarına uyan IAS ve IAS Business Academy (IBA), kademeli olarak evden çalışma modeline geçiş yaptı. Bu süreci maksimum verimlilikle geçirmeyi hedefleyen IAS, tüm birimlerinde konu ile ilgili düzenlemelere gitti. Bu bağlamda IBA eğitimleri de online platformlarda kaldığı yerden devam ediyor! “Bu süreç, eğitimlere katılmak isteyenlere hizmet vermek, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek, odaklanmak istediğimiz konulara vakit ayırmak için güzel bir fırsat” diyen IBA Genel Müdürü Çiğdem Dönmez, bu süreci değerlendirmek isteyen IAS çalışanları, iş ortakları, müşteriler ve ilgi alanı ERP yazılımlarıyla dijitalleşme olan herkesi yoğun şekilde devam eden online IBA eğitimlerine davet ediyor. 

Online IBA Eğitimlerine Talep Arttı

IBA tarafından düzenlenen online eğitimlerin güncel takvimine iasbusinessacademy.com adresinden ulaşılabileceğini hatırlatan Dönmez, katılımcıların yine buradan online kayıt yaptırabileceklerini de belirtti. Gelen talepleri değerlendiren IBA ekibi, katılımcı yoğunluğuna göre açılacak eğitimlerin planlamasını gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz hafta IAS iş ortakları ve müşterileri için düzenlenen online eğitimlerde; canias IQ, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Kalite Yönetimi (QLT) eğitimlerini tamamlayan IBA, aynı zamanda IAS Güney Kore ofisinde yeni işe başlayan danışmanlar için de Temel Bilgilendirme (INT), Temel Veriler (BAS), Genel Muhasebe (FIN), Sabit Kıymet Yönetimi (AST) ve Bütçe Yönetimi (BUD) eğitimlerini düzenledi. Yeni online düzenin eğitimlere katılım oranını olumlu yönde etkilediğini söyleyen Dönmez, “Gerçekleşen online eğitimlerimizden aldığımız geri bildirimlere göre eğitimler oldukça etkin ve verimli geçiyor. Katılımcılarımızdan yeni eğitim konuları hakkında öneriler de alıyoruz. Herkes, bu dönemi yoğun iş temposunda zaman ayıramadığı, öncelik veremediği eğitimlere ayırmak, daha önce yolda, trafikte kaybettiği zamanı bu tarz online eğitimler ile verimli şekilde değerlendirmek konusunda hevesli” diyor.

Online Eğitim İçin Kayıt Olun! 

Bu hafta da (30 Mart - 3 Nisan) IBA’yı yoğun bir program bekliyor! IAS iş ortakları, müşterileri ve çalışanları için düzenlenecek Satış Yönetimi (SAL), Satınalma Yönetimi (PUR), Stok Yönetimi (INV), Standart Maliyet Yönetimi (CAL) ve Kurumsal İletişim Çözümü (CLB) eğitimlerinin yanı sıra beş gün sürecek TROIA Giriş eğitimi de online takvimde yerini aldı. Eğitimlere katılmak isteyen ilgililer, iasbusinessacademy.com adresinden kayıt olarak, talepte bulunabilirler.
 

Benzer İçerikler

caniasERP Artık Makinaların Dilinden Konuşuyor

09.04.2020

IAS’nin sunduğu IoT ve Otomasyon çözümü pilot projesinde başarıyı elde etti. Sıradaki proje için ise çalışmalar hızla devam ediyor. Geliştirdikleri IoT ve Otomasyon çözümlerini anlatan IAS Genel Müdürü İlker Er, “caniasERP artık her türlü makine, sensör ve cihazın dilinden konuşabiliyor. Veriler sisteme direkt olarak aktarılıyor, müşterilerimiz entegrasyon için ekstra efor ve maliyet harcamak zorunda kalmıyor” dedi.

caniasERP’yi Uzmanından Öğrenin!

08.04.2020

caniasERP’yi geliştiren uzmanlar, akıllara takılan soruları yanıtlıyor. IAS yöneticilerinin katılımı ile IAS Business Academy tarafından düzenlenen online Zoom oturumları Nisan ayı boyunca devam edecek… Online kayıt olmayı unutmayın!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.