Online
Teklif

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam Ediyor

26.03.2020

Resmi kurumlar tarafından yapılan sosyal izolasyon çağrılarının ardından evden çalışma modeline geçen IAS Business Academy’de de eğitimler online platformda hız kesmeden sürüyor. IAS iş ortakları, müşterileri, çalışanları ve ilgi alanı ERP, teknoloji, yazılım, dijitalleşme olan herkes için düzenlenen bu eğitimler, evde geçirilen süreyi verimli değerlendirmek için bir fırsat.

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam EdiyorDünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgını nedeniyle Türkiye’de önemli önlemler alındı. Yapılan sosyal izolasyon çağrılarına uyan IAS ve IAS Business Academy (IBA), kademeli olarak evden çalışma modeline geçiş yaptı. Bu süreci maksimum verimlilikle geçirmeyi hedefleyen IAS, tüm birimlerinde konu ile ilgili düzenlemelere gitti. Bu bağlamda IBA eğitimleri de online platformlarda kaldığı yerden devam ediyor! “Bu süreç, eğitimlere katılmak isteyenlere hizmet vermek, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek, odaklanmak istediğimiz konulara vakit ayırmak için güzel bir fırsat” diyen IBA Genel Müdürü Çiğdem Dönmez, bu süreci değerlendirmek isteyen IAS çalışanları, iş ortakları, müşteriler ve ilgi alanı ERP yazılımlarıyla dijitalleşme olan herkesi yoğun şekilde devam eden online IBA eğitimlerine davet ediyor. 

Online IBA Eğitimlerine Talep Arttı

IBA tarafından düzenlenen online eğitimlerin güncel takvimine iasbusinessacademy.com adresinden ulaşılabileceğini hatırlatan Dönmez, katılımcıların yine buradan online kayıt yaptırabileceklerini de belirtti. Gelen talepleri değerlendiren IBA ekibi, katılımcı yoğunluğuna göre açılacak eğitimlerin planlamasını gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz hafta IAS iş ortakları ve müşterileri için düzenlenen online eğitimlerde; canias IQ, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Kalite Yönetimi (QLT) eğitimlerini tamamlayan IBA, aynı zamanda IAS Güney Kore ofisinde yeni işe başlayan danışmanlar için de Temel Bilgilendirme (INT), Temel Veriler (BAS), Genel Muhasebe (FIN), Sabit Kıymet Yönetimi (AST) ve Bütçe Yönetimi (BUD) eğitimlerini düzenledi. Yeni online düzenin eğitimlere katılım oranını olumlu yönde etkilediğini söyleyen Dönmez, “Gerçekleşen online eğitimlerimizden aldığımız geri bildirimlere göre eğitimler oldukça etkin ve verimli geçiyor. Katılımcılarımızdan yeni eğitim konuları hakkında öneriler de alıyoruz. Herkes, bu dönemi yoğun iş temposunda zaman ayıramadığı, öncelik veremediği eğitimlere ayırmak, daha önce yolda, trafikte kaybettiği zamanı bu tarz online eğitimler ile verimli şekilde değerlendirmek konusunda hevesli” diyor.

Online Eğitim İçin Kayıt Olun! 

Bu hafta da (30 Mart - 3 Nisan) IBA’yı yoğun bir program bekliyor! IAS iş ortakları, müşterileri ve çalışanları için düzenlenecek Satış Yönetimi (SAL), Satınalma Yönetimi (PUR), Stok Yönetimi (INV), Standart Maliyet Yönetimi (CAL) ve Kurumsal İletişim Çözümü (CLB) eğitimlerinin yanı sıra beş gün sürecek TROIA Giriş eğitimi de online takvimde yerini aldı. Eğitimlere katılmak isteyen ilgililer, iasbusinessacademy.com adresinden kayıt olarak, talepte bulunabilirler.
 

Benzer İçerikler

IBA’da Profesyonel Seviye Eğitimler Başlıyor!

30.06.2020

Son kullanıcı ve uzman seviyelerinde caniasERP modül eğitimleri veren IAS Business Academy, eğitim kapsamını genişletiyor. IAS ve IAS iş ortağı danışmanlarını hedefleyen PRO seviye eğitimlerde finans, insan kaynakları, üretim & otomasyon, tedarik zinciri yönetimi ve Troia&Altyapı olarak beş ana başlıkta dersler verilecek. 

“Pandemi Sürecinde caniasERP Bize Avantaj Kazandırdı”

11.06.2020

İş süreçlerini caniasERP ile yöneterek avantaj elde ettiklerini söyleyen Reis Makina Genel Müdürü Başar Demircan, “Özellikle dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde, caniasERP bize uzaktan çalışabilmemize olanağı sağladı. Bu süreçte ERP yazılımlarının öncemi bir kez daha kanıtlandı” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele