Online
Teklif

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

IBA caniasERP Webinar Serisi Devam EdiyorPandemi ile birlikte evden çalışma düzenine ve online eğitim sistemine geçiş yapan IAS Business Academy (IBA), hem Türkiye hem de globalde düzenlediği eğitimlerine ara vermeden devam etti. Online platformlarda gerçekleştirilen eğitimlerden son derece olumlu geri dönüşler alan IBA, bu çalışmalarının yanı sıra düzenlediği online webinar’lar ile de büyük ilgi gördü. Mart ayının ikinci haftasından bu yana her Salı düzenlenen webinar’larda caniasERP modülleri, Endüstri 4.0’ı kapsayan konular ve çok daha fazlası konuşuldu. Her hafta caniasERP uzmanları izleyiciler ile bir araya gelerek bilgi paylaşımı yaptı, akıllara takılan sorulara yanıt verdi; caniasERP ile ilgili son gelişmeleri birinci ağızdan aktardı.

Mart ayından bu yana Zoom üzerinden gerçekleştirilen caniasERP Webinar’ları serisinde bu güne dek 20 yayın gerçekleştirildi. İzleyici tarafından ilgi ile takip edilen webinar’larda toplamda iki bine yakın izleyici ağırlandı. caniasERP modülleri, IoT, otomasyon gibi başlıkların yanı sıra Endüstri 4.0 kapsamında sektörlere ışık tutacak pek çok konu da webinar’larda işlendi. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi önemli konularda izleyiciler aydınlatıldı. caniasERP, ERP sektörü ve yazılım dünyasına ilişkin gelişmeler, teknoloji, sektörel çalışmalar ve benzeri pek çok konuda bilgi aktaran IBA webinarları, katılımcılardan gelen içerik isteklerine göre de gündemini belirleyerek hız kesmeden devam edecek.

IBA Web Sitesini Ziyaret Edin

İzleyicilerin ücretsiz olarak katıldığı IBA webinar’larına katılım sağlamak, IBA eğitimleri ve webinar’larının içeriklerini incelemek için iasbusinessacademy.com internet adresini ziyaret edebilir, IBA ile bu adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele