Online
Teklif

IBA’da Dört Haftalık Maraton Başladı

17.09.2020

IAS ekibine yeni katılan caniasERP danışman ve yazılımcıları IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan uzman seviye eğitimleri almaya başladı!

caniasERP Danismanları IBA'da Egitimde Her geçen gün büyüyerek yoluna devam eden IAS, mülakat ve sınavlarda başarılı olarak yetkinliğini kanıtlayan adayları ekibine katmaya devam ediyor. IAS Business Academy (IBA) tarafından verilen ön eğitimlerde başarılı olarak işe alımları kesinleşen danışman ve yazılımcı adaylar, işe alım sonrası yine IBA tarafından verilen dört haftalık detaylı bir eğitime tabii tutuluyor. İşe alımı gerçekleşen 19 kişilik yeni grubun online eğitimleri IBA’da devam ediyor.

IBA, çeşitli eğitim, sınav ve mülakatların ardından IAS ailesine katılması kesinleşen caniasERP danışman ve yazılım uzmanları için dört haftalık detaylı bir eğitim sunuyor. İşe yeni başlayan 19 kişilik ilk grup, caniasERP Genel Bilgilendirme ve Temel Uygulamalar Son Kullanıcı eğitimlerinin ardından uzman seviyesinde caniasERP modül eğitimlerini de almaya başladı. Yeni danışman ve yazılımcılar Ürün Ağaçları, Rota Yönetimi, Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Envanter Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol, Collaborator, Döküman Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Troia Giriş eğitimlerinin ardından sahada tecrübe edinmek için görevlendirilecekler.

IBA eğitimlerini detaylı incelemek ve IBA’nın her hafta düzenli olarak yayınlanan webinar’larını takip etmek için iasbusinessacademy.com internet adresini ziyaret edebilir, IBA ile bu adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele