Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IBA’da Eğiticinin Eğitimi Tamamlandı

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanlarına da hizmet veriyor. Düzenlenen Eğiticinin Eğitimi başlıklı eğitimde, yetişkinler için eğitim hazırlama, sonuç gözlemleme ve sunum gibi konular işlendi.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA)’da müşteri ve müşteri adaylarına yönelik düzenlenen caniasERP modülleri ve TORIA Platformu eğitimlerinin yanı sıra, IAS çalışanlarına özel de pek çok eğitim düzenleniyor. Bunlardan bir tanesi olan ‘Eğiticinin Eğitimi’ eğitimi geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Sinerji Eğitim Danışmanlık tarafından, IBA bünyesinde gerçekleştirilen derslere toplamda 30 IAS çalışanı katıldı. Eğitmen Özlem Erkut Vardarlı’nın verdiği eğitimde, katılımcıların yetişkinler için eğitim tasarlama, sonuçları gözlemle ve sunum gibi konularda becerilerini geliştirmeleri hedeflendi. Deneyimli IAS danışmanlık ve geliştişrme uzmanlarının aldığı iki günlük eğitimler sonunda katılımcılar, bir eğitimin tasarımından aktarımına kadar olan tüm aşamaları gözden geçirme, kendi eğitmenlik tarzlarını yaratma ve bilgi birikimlerini etkin bir şekilde karşı tarafa aktarma konularında becerilerini geliştirmeye odaklandılar. Eğiticinin Eğitimi adlı eğitimin son derece verimli geçtiğini vurgulayan IAS Birim Yöneticisi Aykut Belli, “Sunum ve eğitim teknikleri hakkında oldukça tatmin edici bilgiler edindik. Konu şirketimizle çok ilintiliydi ve eğitimci Özlem Erkurt Vardarlı konuya oldukça hakimdi. Eğitimde, der verilmesi gereken fiziksel ortamlardan, değişik karakterdeki katılımcıların ilgisini aynı noktaya toplamak için kullanılan tekniklere kadar pek çok konuda faydalı bilgiler paylaşıldı” dedi.

Benzer İçerikler

IAS Türkiye Ekibi 2019’u Bol Kahkaha İle Karşıladı

03/01/2019

IAS Türkiye ekibi, 2019 yılını bol eğlenceli bir parti ile karşıladı. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy’de gerçekleşen yeni yıl partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve iş ortakları katılım sağladı. Lezzetli yemekler, koyu sohbetler, DJ eşliğinde müzik ve dans ile geçen gecede IAS Türkiye ailesi, 2018’de elde ettikleri başarıları kutladı, yılın yorgunluğunu geride bıraktı.

caniasERP Bizim İçin ‘Hız’ Demek

31/12/2018

caniasERP ile çalışmaya başladıktan sonra tüm iş süreçlerinin çok daha sistemli bir hale geldiğini anlatan Sunteks ERP Proje Yöneticisi Tolga Ökten “Ürün kalitemiz arttı, lokasyonlar arası entegrasyon sayesinde planlama faaliyetlerinde verimlilik elde ettik. Ayrıca raporlama imkanı sayesinde üst yönetim karar alma süreçleri hızlandı. caniasERP ile birlikte gerçekleşen değişimi tek bir kelime ile ifade etmem gerekirse ‘hız’ derdim” diyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.