Online
Teklif

IBA’da Eğiticinin Eğitimi Tamamlandı

4.01.2019

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanlarına da hizmet veriyor. Düzenlenen Eğiticinin Eğitimi başlıklı eğitimde, yetişkinler için eğitim hazırlama, sonuç gözlemleme ve sunum gibi konular işlendi.

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA)’da müşteri ve müşteri adaylarına yönelik düzenlenen caniasERP modülleri ve TORIA Platformu eğitimlerinin yanı sıra, IAS çalışanlarına özel de pek çok eğitim düzenleniyor. Bunlardan bir tanesi olan ‘Eğiticinin Eğitimi’ eğitimi geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Sinerji Eğitim Danışmanlık tarafından, IBA bünyesinde gerçekleştirilen derslere toplamda 30 IAS çalışanı katıldı. Eğitmen Özlem Erkut Vardarlı’nın verdiği eğitimde, katılımcıların yetişkinler için eğitim tasarlama, sonuçları gözlemle ve sunum gibi konularda becerilerini geliştirmeleri hedeflendi. Deneyimli IAS danışmanlık ve geliştişrme uzmanlarının aldığı iki günlük eğitimler sonunda katılımcılar, bir eğitimin tasarımından aktarımına kadar olan tüm aşamaları gözden geçirme, kendi eğitmenlik tarzlarını yaratma ve bilgi birikimlerini etkin bir şekilde karşı tarafa aktarma konularında becerilerini geliştirmeye odaklandılar. Eğiticinin Eğitimi adlı eğitimin son derece verimli geçtiğini vurgulayan IAS Birim Yöneticisi Aykut Belli, “Sunum ve eğitim teknikleri hakkında oldukça tatmin edici bilgiler edindik. Konu şirketimizle çok ilintiliydi ve eğitimci Özlem Erkurt Vardarlı konuya oldukça hakimdi. Eğitimde, der verilmesi gereken fiziksel ortamlardan, değişik karakterdeki katılımcıların ilgisini aynı noktaya toplamak için kullanılan tekniklere kadar pek çok konuda faydalı bilgiler paylaşıldı” dedi.

Benzer İçerikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larına Katılın

29.06.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 30 Haziran’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Ana Metaller Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 2 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan’ın da yer alacağı ‘Makine, Aksam ve Metal Eşya Sanayii’ paneli düzenlenecek.

caniasERP Yeni Arayüzü İle İşlemler Çok Daha Kolay Olacak

22.06.2020

Global ölçekli bir teknoloji firması olarak IAS, firmalara avantaj sağlayacak çözümler üretmeye ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor! Yol haritasında kullanıcı deneyimini odağına koyan IAS yeni arayüz çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalar sayesinde caniasERP’nin sadeleştirilen yeni arayüzü, son kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayacak.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele