Bizim ile İletişime Geçin

Lojistik Sektöründe ERP Konuşulacak

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen 12. Lojistik Günleri, 5 Nisan’da Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleşecek. Etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak olan  IAS Bölge Satış Yöneticisi Ferdi Fırat ve IAS Kıdemli Proje Yöneticisi Mustafa Sütçü, lojistik sektörü için ERP sistemlerinin sunduğu çözümleri ve avantajları anlatacak.

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü’nün gelenekselleşen etkinliği Lojistik Günleri’nin 12’ncisi bu yıl 5 Nisan tarihinde gerçekleşecek. 12. Lojistik Günleri’nde bu yıl, Endüstri 4.0, Lojistikte Aile İşletmeleri, Özel Lojistik, İnnovasyon ve Girişim, Lojistikte Yazılım Sistemi, İnsan Kaynakları ve İşe Alım Süreci, Lojistik 4.0 ve Big Data, Deniz Ticareti ve Liman Operasyonları gibi sektöre özel önemli konular gündeme taşınacak. Kendi alanında önde gelen isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte, IAS Bölge Satış Yöneticisi Ferdi Fırat ve IAS Kıdemli Proje Yöneticisi Mustafa Sütçü da konuşmacı olarak yerini alacak. IAS yetkilileri ‘Lojistikte Yazılım Sistemleri ve Girişimcilik’ başlığı altında kendi tecrübelerini öğrencilere aktaracaklar. 

Üniversite öğrencilerinin mezun olmadan önce teorik bilginin yanında pratik becerilerini de geliştirmeleri gerektiğini savunan IAS, 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibarıyla Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde kurduğu laboratuvar ile öğrencilere caniasERP eğitimleri vermeye başladı. Dersler aracılığı ile caniasERP’yi kullanarak öğrenme şansı elde eden öğrenciler ayrıca IAS’nin deneyimli danışmanlarından sektörler hakkındaki tecrübelerini dinleme fırsatı da buldular. IAS’nin Yaşar Üniversitesi ile gerçekleştirdiği başarılı iş birliğinin gelecek yıllarda da devam etmesi planlanıyor.

Benzer İçerikler

caniasERP Yeni Versiyonu İle Hannover Messe 2019’da!

25/03/2019

IAS, 1-5 Nisan tarihlerinde Almanya Hannover’da gerçekleşecek olan Uluslararası Sanayi Fuarı Hannover Messe 2019’da müşteri ve iş ortağı adaylarıyla bir araya gelecek. Fuarda, caniasERP’deki son geliştirmelerin tanıtımının yanı sıra IAS’nin otomasyon ile ilgili çalışmalarının canlı olarak gözlemlenebileceği bir sunum da gerçekleştirilecek!

Hizmetix Web: Özge Plastik caniasERP İle Doğru Hedeflere Yürüyor

25/03/2019

Hizmetix dergisinin internet sitesinde yayınlanan röportajında iş süreçlerindeki problemlere caniasERP ile çözüm bulduklarını anlatan Özge Plastik Fabrika Müdürü Bilal Dal, "Tüm verilerimizi sistem üzerinde tutuyor, tutarlı raporlamalar yapabiliyoruz. Bu raporlar bize farklı bir vizyon kazandırdı. Artık çok daha doğru hedeflere ilerliyoruz" dedi.

ERP Sistemleri Dijital Dönüşümün Merkezinde Yer Alır

22/03/2019

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nin 2019’daki ikinci toplantısı Gaziantep’te gerçekleşti. Etkinlik kapsamında düzenlenen ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde, Endüstri 4.0 ve ERP sistemleri arasındaki ilişkiyi anlatan Dr. Hakan Özkara, “ERP, dijitalleşme sürecinin merkezinde yer alır; bu süreçte esas omurgayı oluşturan ERP yazılımlarıdır” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.