Online
Teklif

Nutzz Şirketler Bowling Ligi Sona Erdi

22.12.2017

11 Aralık’tan bu yana yapılan, Nutzz Şirketler Bowling Ligi eleme turlarının sonuçları belli oldu. IAS Bowling Ekibi, 19 Aralık’ta Yenibosna Airport AVM’de gerçekleştirilen eleme turunda oynadığı ekipte 3. sıraya kadar yükselmeyi başardı. 

Nutzz Şirketler Bowling Ligi Sona Erdi

11 Aralık’tan bu yana yapılan, Nutzz Şirketler Bowling Ligi eleme turlarının sonuçları belli oldu. IAS Bowling Ekibi, 19 Aralık’ta Yenibosna Airport AVM’de gerçekleştirilen eleme turunda oynadığı ekipte 3. sıraya kadar yükselmeyi başardı. 

8 ayrı lokasyonda oldukça çekişmeli geçen eleme turlarında takımlar birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. İki tur oynanarak toplanan skor sonucunda IAS oyuncuları, aldıkları yüksek puanlarla Yenibosna'da yarışı 3. olarak sonlandırdı. IAS ekibinden Yasemin Çelikten, Yenibosna etabı Kadınlar grubu bireysel puanlarda en yüksek skora erişerek birincilik koltuğuna oturdu. 

IAS Bowling Takımı Kaptanı Erdem Dilaverler, Kürşad Bayıralan ve Bora Şentürk üst üste yaptıkları Strike atışlarıyla izleyicileri coşturdu.  Dilaverler, bir çok oyuncuyu geride bırakarak Yenibosna ekibi sıralamasında bireyselde 4. Sıraya yerleşti. 
 
22 Aralık'da son bulan karşılaşmalar sonucunda, diğer lokasyonların da puanlarının tamamlanmasıyla yarı finale ve finale çıkacak olan takımlar netleşti. Yoğun katılımla gerçekleşen Nutzz Şirketler Bowling Ligi'nde turu geçemeyip finale veda etmiş olsak da IAS Bowling Takımı oyuncularımıza (Erdem Dilaverler, Kürşad Bayıralan, Bora Şentürk, Tuba İnay Salcıoğlu, Yasemin Çelikten, Mustafa Uçken)  gösterdikleri üstün mücadele ve yaşattıkları heyecan için sonsuz teşekkür ediyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

IAS’ın Yeni Danışman Adayları IBA’da Eğitimde

16.09.2020

Hem globalde hem de Türkiye’de her geçen gün iş hacmini ve çalışan sayısını arttıran IAS, yakın dönemde 50’ye yakın yeni danışman ve yazılım uzmanını ekibine katmayı planlıyor. Ekibe katılması planlanan adayların, mülakat öncesinde IAS Business Academy (IBA) tarafından sunulan iki haftalık ücretsiz temel caniasERP eğitimlerini başarı ile tamamlaması bekleniyor.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele