Online
Teklif

Para: Birinci Lige Çıkabiliriz

23.05.2018

Para Dergisi Mayıs Sayısında yer alan "Gelecek Türkiye'de Bilişim" haberinde, IAS Genel Müdürü Hakan Özkara'nın değerli yorumlarına da yer verdi. Özkara, Türkiye'nin önümüzdeki 10 yılda doğru stratejiler ile birinci lige çıkmasının mümkün olacağını belirtti.

2017 yılındaki büyüme oranı umut verici. Bu büyümenin sürdürülebilir olmasını ümit ediyor ve planlarımızı buna göre yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 74 yeni proje sattık. Bu yıl bunun üzerine çıkmayı hedefliyoruz. Sene başında insan kaynağımızı %50 kadar arttırma kararı verdik. Erken seçim kararının piyasalarda bir belirsizlik oluşturma riski var ancak seçimden sonra yatırımların hızlı bir şekilde artmasını bekliyoruz. Bu sebeple herhangi bir aşağı yönlü revizyon yapmadan Türkiye’deki ve faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkelerdeki yatırımlarımıza devam ediyoruz.


10 yıl içerisinde, 2. Dünya Savaşı’ndan beri yaşanandan çok daha büyük bir dönüşüm gerçekleşecek gibi görünüyor. Teknolojik gelişmeler ve “Endüstri 4.0” gibi stratejiler de dikkate alındığında birinci lig ülkeleri ile diğer ülkeler arasındaki güç ve refah farkı çok daha derinleşecek. Türkiye genç nüfusu ve ekonomik büyüklüğü ile bu ortamda büyük bir potansiyele sahip. Önümüzdeki 10 yılda doğru stratejiler ile bunları kaldıraç haline getirebilirsek birinci lige çıkmamız kesinlikle mümkün.
 

IAS Genel Müdürü Hakan özkara

Benzer İçerikler

IBA Webinar’ları Hız Kesmeden Devam Ediyor

15.09.2020

Mart ayından bu yana her Salı, IAS Business Academy tarafından ücretsiz olarak düzenlenen caniasERP webinar’ları izleyiciden büyük ilgi görüyor! caniasERP modülleri ile ilgili güncel bilgilerin yanı sıra Endüstri 4.0 konularını da içeren webinar’lar, hız kesmeden devam ediyor.

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele