Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Platin: Yeteneği Kendi Ürettiğimiz Teknolojiden Alıyoruz

23.05.2018

Platin Dergisi: "ERP alanında uzmanlaşmış bir firma olan IAS, bugün dünya üzerinde 9 ofis ve 50'den fazla çözüm ortağı ile birlikte ürünü caniasERP'nin müşterilerine sunulmasını sağlıyor. Şirketin Genel Müdürü Hakan Özkara, caniasERP yazılımını anlattı."

 

ERP alanında uzmanlaşmış bir firma olan IAS, bugün dünya üzerinde 9 ofis ve 50'den fazla çözüm ortağı ile birlikte ürünü caniasERP'nin müşterilerine sunulmasını sağlıyor. Şirketin Genel Müdürü Hakan Özkara, caniasERP yazılımını anlattı.

 

• IAS hakkında bilgi alabilir miyiz?  Verdiğiniz hizmetler nelerdir?
IAS, Hakan Karabiber tarafından Almanya’da kurulduğu 1989 yılından itibaren ERP alanında uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır. Bugün, Dünya üzerinde 9 ofis ve 50’den fazla çözüm ortağımız ile birlikte, ürünümüz canias ERP’nin müşterilere sunulması, danışmanlık ve proje yönetimi faaliyetlerimizin yanı sıra bünyemizde bulunan IAS Business Academy ile kurumlara eğitim hizmetleri de veriyoruz. Ayrıca 2002 yılından bu yana SaaS modeli ile aktif olarak bulut tabanlı ERP hizmeti sunuyoruz.
 
• Kendi bünyenizde geliştirdiğiniz canias ERP yazılımından bahseder misiniz?
Canias ERP’yi bir yazılım olarak tanımlamaktansa, uçtan uca bir kurumsal iş çözümü platformu olarak tarif etmeyi tercih ederim. Çünkü platformun içerisinde TROIA adını verdiğimiz kendi programlama dilimiz, oldukça gelişkin bir entegre geliştirme aracıdır. TROIA’da, uygulama sunucusu, çeşitli istemci seçenekleri, yönetim ve bakım araçları, güvenlik araçları gibi bileşenler bulunuyor ve uygulamayı müşterilerimize kaynak kodları ile birlikte sunuyoruz. Müşterilerimiz; bir kurumsal uygulama çözüm platformu, bunun üzerinde geliştirilmiş oldukça iyi bir ERP paketi ve bu paketin kodlarını birlikte ediniyorlar. Böylece gelecekteki ihtiyaçlarına adaptasyon yeteneğini de kazanmış oluyorlar.

• Peki, bir şirket neden canias ERP yazılımını tercih etmeli?
canias ERP; global rakiplerimiz karşısında 40’dan fazla sektörde, 5 kıtada, 30 ülkede ve 15 farklı dilde 1000’e yakın müşteri kazanmamızı sağlamış bir çözüm. Bunun temelinde bir felsefe olarak benimsediğimiz “esneklik” bulunmaktadır. Müşterilerimizin sadece bugünkü ihtiyaçlarını çözen değil gelecekte çıkacak ihtiyaçlarına da uyum sağlayabilecek çözümler üretiyoruz. Bu yeteneği de tamamını kendi ürettiğimiz teknolojimizden alıyoruz. Bu sayede defalarca esneklik ve inovasyon konusunda uluslararası ödüllere layık görüldük.

• Gelecek dönem planlarınızda geliştirmeyi düşündüğünüz çözümler var mı?
Kurulduğu günden beri, yeniliklere ve Ar-Ge’ye yatırım yapagelmiş olan bir kurumuz. Endüstri 4.0, IoT, mobilite, yapay zeka, büyük veri ve iş zekası son yıllarda yatırım yaptığımız önemli alanların başında gelenleri.  

• Yapmış olduğunuz ve yapacağınız etkinliklerden biraz bahseder misiniz?
Her yıl Almanya ve Türkiye’nin büyük şehirlerinde düzenlediğimiz “Canias ERP Live” etkinliklerimiz ile müşterilerimiz ile buluşup yeniliklerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca son 6-7 yıldır düzenli olarak katıldığımız Hannover CeBit fuarında kurumumuzu ve ülkemizi temsil ediyoruz.
 

Kaynak: www.platinonline.com

Benzer İçerikler

caniasERP Live Bursa Katılımcılardan Tam Not Aldı

23.05.2018

IAS müşteri ve adaylar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan caniasERP Live etkinliklerinde hız kesmiyor. İstanbul, İzmir ve Ankara'dan sonra dördüncü durağı Bursa olan caniasERP Live, yine katılımcılardan tam not almayı başardı. 10 Mayıs Perşembe günü tam gün süren etkinlik Sheraton Hotel Bursa'da yapıldı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.